w

Uczestniczka “Magi nagości” szukała partnera z dużym przyrodzeniem. Wylądowała w szpitalu

Program magia nagości budzi spore kontrowersje wśród odbiorców. Mimo to jest chętnie oglądany przez widzów. Jedną z uczestniczek show była Tracy. Kobieta jasno określiła swoje oczekiwania, względem partnera. Jak się później okazało, trafiła przez nie do szpitala.

Sponsorowane

“Magia nagości”

Całe show bazuje na tym, że główny uczestnik wybiera spośród pięciu kandydatów jedną osobą, z którą następnie pójdzie na randkę. Wybór bazuje na wyglądzie fizycznym. Co więcej, kandydaci są całkowicie nadzy. W każdym etapie pokazywane jest coraz więcej ciała, począwszy od nóg w górę. Forma jest dość kontrowersyjna, ale chętnych nie brakuje.

W roku 2016 w programie wzięła udział Tracy. Kobieta miała jasno określone oczekiwania, co do wyglądu fizycznego swojego potencjalnego partnera. Nie ukrywała, że szuka mężczyzny z pokaźnym przyrodzeniem. Od czasu emisji odcinka minęło kilka lat. Obecnie kobieta zajmuje się prowadzeniem zajęć fitness, ma też swój kanał na YouTubie. W jednym z filmików opowiada, o początkach kariery i o swoim udziel w telewizyjnym show.

Randka zakończyła się w szpitalu

Sponsorowane

Okazuje się, że Tracy spotkała w programie mężczyznę, który odpowiadał jej wymaganiom. Był nim Mark Redfearn. Para poszła na wspólną randkę, która nie potoczyła się tak, jak by tego chcieli. W wyniku współżycia z mężczyzną Tracy trafiła do szpitala i to wcale nie jednokrotnie.

Mark był dla mnie bardzo dobrym wyborem, był idealną osobą.

Para świetnie się dogadywała. Mieli podobne poczucie humoru. Kobieta z uśmiechem na twarzy wspomina nawet wizyty w szpitalu.

Zdecydowanie pomaga posiadanie większego przyrodzenia. Mark kilka razy umieścił mnie z tego powodu w szpitalu, ale nic mi nie jest.

Byli razem przez rok czasu, po czym się rozstali. Tracy odnalazła swoją miłość na Tinderze.

Polska wersja “Magi nagości”

Mimo licznych kontrowersji, program jest popularny w wielu krajach, również w Polsce. W 2021 roku pojawiła się polska edycja. Prowadzącą została Beata Olga Kowalska, znana szerszemu gronu z roli żony doktora w serialu “Ranczo”. Do tej pory wyemitowano 3 sezony. W jednym z wywiadów dyrektorka programowa ds. produkcji telewizyjnej w Grupie Kino Polska przyznała, że być może powstanie kolejny sezon.

Jest duża szansa, że będziemy kontynuować ten projekt, ale ostatecznej decyzji o wyprodukowaniu czwartego sezonu “Magii…” jeszcze nie podjęliśmy – powiedziała Małgorzata Łupina.

Sponsorowane
Google News
Obserwuj citybuzz logo w Google logo News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Iza Sucha

3 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

    Sponsorowane

    Hakiel w końcu pokazał twarz partnerki. To ona zastąpiła miejsce Cichopek

    “Klęczał i prosił ich o litość, ale oni dalej bili”. Skatowali 16-latka na śmierć