w

Hakiel w końcu pokazał twarz partnerki. To ona zastąpiła miejsce Cichopek

Od rozstania Marcina Hakiela i Katarzyny Cichopek minęło już trochę czasu. Zarówno ona, jak i on układają sobie życie u boku nowych parterów. W przypadku Kasi nie ma wątpliwości, kto jest jej nową miłością – mowa oczywiście o Macieju Kurzajewskim. Z kolei związek Marcina owiany jest o wiele większą tajemnicą. Wiadomo, że spotyka się z Dominiką. 39-latek uważnie chroni swojej prywatności i do tej pory ani razu nie pokazał twarzy swojej wybranki. Teraz zrobił wyjątek.

Sponsorowane

Partnerka Marcina Hakiela

Hakiel i Cichopek ogłosili swoje rozstanie w marcu 2022 roku. W sierpniu byli już po rozwodzie. Kasia bardzo szybko otrząsnęła się po wszystkim i zakochała w prezenterze telewizyjnym, Kurzajewskim. Marcinowi zajęło to więcej czasu. W końcu spędził ze swoją żoną kilka szczęśliwych lat, doczekali się nawet dwójki potomstwa. Jednak kiedy uporał się z przeszłością, postanowił ponownie otworzyć serce, tym razem dla kogoś nowego. Tajemnicza Dominika towarzyszy mu już od kilku miesięcy. Para wybrała się ostatnio na wspólny wyjazd. odpoczywali nad polskim morzem, gdzie zabrali również swoje pociechy.

Tancerz pokazał twarz ukochanej

Wydaje się, że Marcin i Dominika świetnie się dogadują i spędzają razem dużo czasu. Co ważne, ich dzieci również się polubiły. Jakiś czas temu ukochana 39-latka poznała jego dzieci – Adama i Helenę. Z kolei Dominika zapoznała partnera ze swoją córką – Natalką. Helena złapała świetny kontakt z Natalią. Dziewczynki razem ze swoimi rodzicami pojechały nad morze. Jak widać na zdjęciach dobrze się dogadywały.

Sponsorowane

Nie zabrakło też romantycznych kadrów zakochanych, który spacerowali po sopockiej plaży. Do tej pory, niemal na każdym zdjęciu Dominika zasłaniała twarz, Tym razem zrobiła wyjątek. Pokazała się w całej okazałości.

Na profilu Marcina pojawiła się jeszcze jedna, romantyczna fotografia, którą opatrzył podpisem: “Najważniejsze jest niewidoczne dla oczu”. W komentarzach zaroiło się od ciepłych słów.

Tworzycie super parę. Kibicuję, trzymam kciuki, jesteście wspaniali

Przepiękny ten kadr i wszystkiego dobrego dla Was

Najważniejsze, że coś się kończy po to by coś piękniejszego się zaczęło

Google News
Obserwuj citybuzz logo w Google logo News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Diana Mołek

Pasjonatka podróżowania, nałogowa internautka i zakochana w kotach

12 komentarze

  1. O i co taką brzydką jest wybranka ze dopiero teraz nie ubliżając tej niewiasty bo na pewno jest Ładną kobietą wstydził się jej a na co to komu wiedziec

  2. Jest naturalną kobietą brawo panie Hakiel nie ma pan co żałować brać szczęście całymi garściami nie oglądać się za siebie iść pewnym krokiem do przodu powodzenia