w ,

Lewandowska dołącza do Dzień Dobry TVN! W tej roli świetnie się odnajdzie!

Tego nikt się nie spodziewał. Anna Lewandowska w Dzień Dobry TVN. Żonę Lewego na antenie w programie śniadaniowym zobaczymy już niedługo, bo w styczniu. Jaką rolę w śniadaniówce otrzyma? Już spieszymy z odpowiedzią.

Sponsorowane

Okazuje się, że wystąpienie Ani w Dzień Dobry TVN będzie miało miejsce już 3 stycznia i rozpocznie nadchodzącą edycję programu “Healthy & Active”. 34-latka na żywo poprowadzi trening. Program nie będzie polegał na samej aktywności fizycznej, ale również na spotkaniach z ekspertami, a także na promowaniu materiałów umożliwiających prowadzenie zdrowego stylu życia.

Instagram

Lewandowska w Dzień Dobry TVN

Wiemy na pewno, że Ania będzie pojawiać się w Dzień Dobry TVN przez cały miesiąc – styczeń. Mianowicie “Healthy & Active” to kompleksowy plan treningowy. Składają się na niego cztery elementy. Są to: treningi na żywo w TV, w mediach społecznościowych, aplikacji, oraz bezpłatne porady w temacie diety, probiotyków i pielęgnacji.

Sponsorowane

W wywiadzie dla serwisu Wirtualnemedia Lewa opowiedziała o tym, dlaczego tak właściwie stworzyła takie wyzwanie. Głównym celem jest przede wszystkim wytrwałość i regularność uczestników w trenowaniu w postanowieniu i w utrzymaniu zdrowych nawyków.

Instagram

Stworzyłam noworoczne wyzwanie pod wpływem obserwacji i rozmów z osobami, które trenowały ze mną lub przyjeżdżały do mnie na obozy. W Nowy Rok często wchodzimy z głową pełną postanowień – zaczniemy się ruszać, będziemy zdrowiej jeść i więcej spać. Styczeń zaczyna mijać, a nasz zapał gaśnie. Lista wymówek jest długa – praca, dzieci, inne obowiązki, zbyt krótki dzień lub brak wsparcia i zrozumienia ze strony bliskich.

Instagram

Na temat udziału Ani w DDTVN wypowiedziała się również sama szefowa śniadaniówki, Dorota Malesa. Wyznała, dlaczego zaprosiła trenerkę do współpracy.

Od lat obserwujemy konsekwencję, z jaką Anna Lewandowska promuje zdrowy tryb życia. Takie działanie wpisuje się także w misję naszego programu. Chcemy nie tylko dostarczać naszym widzom rozrywki, ale także edukować, zachęcać do zmiany i troski o własne zdrowie, bo to jedna z najcenniejszych rzeczy.

Sponsorowane
Instagram

Edycja “Healthy & Active” zakończy się 28 stycznia, a najbardziej konsekwentni uczestnicy zostaną nagrodzeni.

Google News
Obserwuj citybuzz logo w Google logo News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Maks Kurcz

21 komentarze

  1. Mało jej kasy? Na ekran się pcha? Nie ma ładniejszych i bardziej inteligentniejszych kobiet na prezenterkę? A w Hiszpaniskiej telewizji jej nie chcieli? No tak tu jest gwiazdą, szkoda że tak słabo świecąca.