w

Zaginęła polska wokalistka. Bliscy i policja błagają o pomoc

Zaginęła polska wokalistka zespołu Obrasqi. Monika Dejk-Ćwikła wyszła tylko z psem na spacer. Niestety, do domu już nie wróciła. Policjanci z Kartuz w województwie pomorskim, a także rodzina i bliscy proszą o pomoc każdego, kto posiada w sprawie jakiekolwiek informacje.

Sponsorowane

Do zaginięcia doszło we wtorek, 13 grudnia. Kobieta wyszła na spacer z pupilem. Jednak do tej pory nie wróciła. Nie ma z nią również kontaktu. 33-latka mieszka w kaszubskim mieście Kartuzy, przy osiedlu XX-lecia. Policja bada sprawę zaginięcia kobiety.

Twitter

Zaginęła polska wokalistka

Na ten moment funkcjonariuszom udało się ustalić, że 13 grudnia około godziny 13:00, 33-latka wyszła na spacer z psem. Od tego czasu nie wróciła, ani nie kontaktowała się z bliskimi. Czy miała jakieś powody, żeby uciec? Czy stała się jej krzywda? Tego niestety nie wiemy. Mamy jednak nadzieję, że odnajdzie się cała i zdrowa.

Sponsorowane

Policja w celu ułatwienia poszukiwań opublikowała zdjęcie zaginionej. Udostępniono również jej rysopis. “Jest szczupłej budowy ciała, ma włosy do ramion w kolorze ciemnego blondu, które może mieć upięte w kucyk, oczy koloru piwnego, a na plecach duży tatuaż z motywem róż”. Natomiast pies, z którym wyszła na spacer to biszkoptowy labrador. Miał założone szelki i niebieską smycz.

KPP w Kartuzach

Policja apeluje o pomoc. Jeśli jesteś w posiadaniu jakiś informacji, które mogą pomóc w sprawie, a przede wszystkim w odnalezieniu zaginionej, skontaktuj się z funkcjonariuszami. Wydział Kryminalny Komendy Powiatowej Policji w Kartuzach czeka na telefon pod numerem tel. 47 742 22 18, 47 742 22 40 lub dyżurnym KPP Kartuzy nr 47 742 22 22 lub pod numer alarmowy 112.

Google News
Obserwuj citybuzz logo w Google logo News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Marek Banaś

2 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

    Sponsorowane

    Lewandowska dołącza do Dzień Dobry TVN! W tej roli świetnie się odnajdzie!

    Alarm w kilkunastu miastach w Polsce! Zakończy się dopiero o godzinie 24