w

Królowa życia zatrzymana przez policję. W tle bijatyka i narkotyki

Królowa życia zatrzymana przez policję. Wokół jednej z uczestniczek programu w ostatnim czasie zrobiło się naprawdę gorąco. Mianowicie we wtorek, 4 kwietnia znana z barwnego życia gwiazda FAME MMA została aresztowana w jednym z prestiżowych hoteli.

Sponsorowane

Królowa życia zatrzymana

Mowa o 40-letniej Katarzynie A., która popularność i rozgłos zyskała po udziale w “Królowych Życia”. Kobieta znana jest głównie z imprezowego stylu życia. Po udziale w programie zadebiutowała również jako zawodniczka FAME MMA. Jeden z tabloidów donosi, że w dniu wczorajszym 40-latka została zatrzymana przez warszawską policję.

We wtorek, 4 kwietnia policja zatrzymała Katarzynę A. w jednym z Warszawskich hoteli, mieszczących się w ścisłym centrum. Miała zostać przewieziona na komendę, gdzie została przesłuchana oraz złożyła tam również wyjaśnienia. Mianowicie w jednym z apartamentów w hotelu doszło do awantury. Była do tego stopnia intensywna, że na miejsce wezwano policję.

Pani Kasia A. została zabrana z hotelowego apartamentu, gdzie przebywała ze znajomymi. Podczas imprezy, którą sobie tam urządzili, doszło do zniszczenia pokoju. Obsługa hotelowa zaniepokojona dobiegającymi z pokoju odgłosami wezwała policję, która po przyjeździe znalazła przy awanturujących się osobach narkotyki. Wszyscy zostali zabrani na komendę – zdradził informator portalu Super Express, który wśród zatrzymanych osób rozpoznał bohaterkę “Królowych życia” i zawodniczkę FAME MMA Katarzynę A.

Sponsorowane

Policja potwierdza doniesienia

Podinspektor Robert Szumiata z Komendy Rejonowej Policji w Warszawie Śródmieście potwierdził, że doszło do interwencji w dniu wczorajszym. Co więcej, w związku ze sprawą zatrzymano trzy kobiety i dwóch mężczyzn.

Informacje o tym, co się wydarzyło, otrzymaliśmy od pracowników hotelu i na ich prośbę podjęliśmy interwencję […] Potwierdzam również to, że zabezpieczyliśmy narkotyki oraz że został zdewastowany jeden z apartamentów. Jesteśmy w trakcie ustaleń, kto dokładnie dopuścił się poszczególnych czynów oraz do kogo należały zabezpieczone narkotyki, kto zniszczył pokój i kto go wynajął… Osoby zostały zatrzymane do wyjaśnienia sprawy – poinformował podinsp. Robert Szumiata.

Google News
Obserwuj citybuzz logo w Google logo News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Wojciech Bartman

107 komentarze