w

Doda zgasiła Idę Nowakowską w “Pytaniu na śniadanie”. Poszło o jej faceta

Ostatnio w “Pytaniu na śniadanie” mogliśmy podziwiać Dodę. Pojawiła się w śniadaniówce w związku z promocją najnowszego singla – “Zatańczę z aniołami”. W tym dniu prowadzącymi była Ida Nowakowska oraz Tomasz Wolny. W czasie spotkania poruszono temat macierzyństwa, a także związku Doroty z Dariuszem Pachutem. Wokalistka nie dała sobie jednak wejść na głowę. Wręcz można powiedzieć, że zareagowała dość stanowczo.

Sponsorowane

Doda w “Pytaniu na śniadanie”

Wywiad w śniadaniówce w głównej mierze dotyczył najnowszego hitu piosenkarki, który mogła dodatkowo zaprezentować na antenie. Pod studiem przywitały ją tłumy. Fani wiwatowali, prosili o autografy i spólne selfie. Kiedy już Dorota zasiadła w studiu, w pewnym momencie temat rozmowy zboczył na jej życie prywatne. Inicjatorką okazała się jedna z prowadzących – Ida Nowakowska. Kobieta nie spodziewała się takiej reakcji wokalistki na komentarzy dotyczący jej partnera, sportowca – Dariusza Pachuta.

Na samym początku gospodyni poruszyła temat macierzyństwa i przyznała, że odkąd sama została mamą, stara się na bieżąco śledzić najnowsze wypowiedzi gwiazd i ekspertów na temat macierzyństwa. Dorota postanowiła zabrać głos w tej sprawie, dając wykład na temat świadomego rodzicielstwa.

Ten, kto się decyduje na dziecko, nie może ulegać presji społeczeństwa. Dziecko musi być chciane, wyczekane, kochane. Nie jest sztuką samą prokreacja, sztuką jest wychowanie dziecka na wartościowego człowieka. A do tego potrzeba sto procent swojego czasu. To jest misja, zawód na dwadzieścia cztery godziny. Ja nie mam instynktu macierzyńskiego, ale to nie wynika z egoistycznych pobudek. Ja myślę o tej drugiej osobie, o tym, że nikt nie może być powoływany na świat z poczucia obowiązku, presji czy mody – wyjaśniła.

Sponsorowane

Żart czy może jednak drobna uszczypliwość?

Mimo stanowczego zdania Dody, Ida Nowakowska dalej drążyła temat. Dopytywała o życie uczuciowe, na co 39-latka odpowiedziała, że jest trochę nieśmiała, jeśli chodzi o relacje damsko-męskie. Wtedy prezenterka natychmiast zwróciła uwagę, że przecież w życiu Dody pojawił się pewien przystojniak. Na co ta zareagowała następująco:

Ida, jestem bardzo zazdrosna. Zachowaj swoje komentarze dla siebie – zażartowała. Nowakowska szybko zaznaczyła, że nie miała nic złego na myśli, gdyż ma męża i bardzo go kocha, a Tomasz Wolny wybuchł śmiechem.

Google News
Obserwuj citybuzz logo w Google logo News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Paweł Markiewicz

14 komentarze

  1. Napisane jak by coś się stało, a nic takiego się nie stało. , żadna spina żadna awantura hahah . Bardziej śmiechu warte . Te pseudo portale informacyjne to dno jakieś. Hahahhah

  2. doda to tak pusta baba niby taki wysoki iq ale chyba moze z wiedzy a nie inteligencji mysli ze jest nie wiadomo kim a tak naprawde to nic soba nie moze zareprezentowac

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

    Sponsorowane

    Śmiertelne pobicie Eryka. Śledczy dotarli do skasowanych wiadomości 16-latki

    Tak się bawi Solidarność. Zdjęcia z pikantnej i rozbieranej imprezy w sieci