w

Tak się bawi Solidarność. Zdjęcia z pikantnej i rozbieranej imprezy w sieci

Policjant, strażak i marynarz – trójka striptizerów tańczyła na parkiecie w rytm muzyki. Wraz z upływem czasu na ich ciałach zostawało coraz mniej ubrań. Dookoła wiwatował im tłum rozochocony kobiet. Takie atrakcje większości z nas kojarzą się z wieczorem panieńskim, jednak zdjęcia z imprezy pojawiły się na oficjalnym profilu NSZZ Solidarność KWK Sośnica na Facebooku.

Sponsorowane

Striptizerzy w NSZZ Solidarność KWK Sośnica

Umięśnione ciała trzech striptizerów poruszające się w rytm muzyki… oj było gorąco. Występy chippendalesów można podziwiać w wielu klubach na całym świecie. Nie ma jednak wątpliwości, że najgorętsze pokazy odbywają się w Las Vegas. Ale nie tylko. Ostatnio jeden miał miejsce na Śląsku.

Sponsorowane

Prezent na Dzień Kobiet

Zrobiło się o nim głośno za sprawą właśnie lokalizacji. Mowa o NSZZ Solidarność KWK Sośnica. A całe przedsięwzięcie z okazji zbliżającego się dnia kobiet. Jak podaje silesia24.pl, ten gorący występ miał miejsce 4 marca i był jednym z elementów imprezy, zorganizowanej dla pań.

Panie chętnie uczestniczyły w całym pokazie. Strażak, policjant i marynarz zrzucali kolejne elementy garderoby, na co kobiety odpowiadały piskiem. Pełna relacja z imprezy pojawiła się na oficjalnym profilu na Facebooku – NSZZ Solidarność KWK Sośnica. Została zamieszczona specjalnie? Czy może przez przypadek?

Google News
Obserwuj citybuzz logo w Google logo News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Olek Żak

8 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

    Sponsorowane

    Doda zgasiła Idę Nowakowską w “Pytaniu na śniadanie”. Poszło o jej faceta

    Asia była jedną z policjantek w “W11 – Wydział śledczy”. Ale ma dziś figurę!