w

Metamorfoza Kai Godek. Nikt nie spodziewał się takiej zmiany

Kaja Godek – działaczka na rzecz całkowitego zakazu aborcji, nie pozwala o sobie zapomnieć. Ostatnio znów zrobiło się o niej głośno. To efekt starcia z działaczem LGBT, Bartem Staszewskim oraz obywatelskiego projektu ustawy, który ma zakazać publicznych zgromadzeń, na których promuje się orientacje inne niż heteroseksualna.

Sponsorowane
Instagram

Nowy projekt ustawy

Niedawno Kaja Godek trafiła do mediów za sprawą wypowiedzi, w której oświadcza, że brzydzi się Bartem Staszewskim. Choć sama zainteresowana zaprzeczała, aby powiedziała coś takiego, to nagrania pokazują coś innego. Oprócz tego w sejmie szykuje się długa debata nad projektem ustawy autorstwa działaczki pro – life. W myśl jej założeń osoby LGBT nie miałyby prawa do demonstrowania swojej orientacji. Zakazane byłyby zgromadzenia na których „promowanoby” orientację inną heteroseksualna. Z pewnością projekt wzbudzi olbrzymie kontrowersje. Krytycy wskazują, że przypomina on prawo funkcjonujące dziś w Rosji czy na Węgrzech.

Metamorfoza Kai Godek

Sponsorowane

To, co jednak najbardziej przykuło uwagę komentatorów, to wygląd Kai Godek. Zniknął image z charakterystyczną czarną grzywką. Włosy zmieniły kolor na brązowy, a przede wszystkim Kaja pozbyła się swoich okularów. Nie da się nie zauważyć, że Kaja zgubiła kilka nadprogramowych kilogramów. W efekcie kontrowersyjna aktywistka wygląda dziś zupełnie inaczej, a w opinii większości komentujących – zdecydowanie korzystniej. Zmiany sprawiły, że Kaja Godek odmłodniała, a jej uroda stała się „delikatniejsza” i mniej surowa.

Instagram

Facebook

Google News
Obserwuj citybuzz logo w Google logo News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Wojciech Bartman

95 komentarze