w

Intensywnie ćwiczyła nawet w ciąży. Z takimi mięśniami urodziła się córeczka

Yoana Banda podczas ciąży regularnie ćwiczyła na siłowni. Ostatnio podzieliła się w mediach społecznościowych mięśniami, z jakimi przyszła na świat jej nowonarodzona córeczka. Na fotografiach widać, że dziewczynka ma pokaźne i twarde mięśnie, jakby była przygotowana do treningu.

Sponsorowane

Aktywność w ciąży

Brytyjka nie rezygnowała z treningów na siłowni nawet w ciąży. Dostosowywała ciężary, które podnosiła do swoich możliwości. Choć wielu lekarzy i specjalistów medycznych sugeruje, że kobiety w ciąży powinny zachować ostrożność i nie wykonywać ciężkich ćwiczeń, Yoana uważała, że aktywność fizyczna jest kluczem do zdrowej ciąży i zdrowszego noworodka. Jej córka faktycznie urodziła się zdrowa i silna.

Kobieta postanowiła udostępnić na swoim profilu na Instagramie zdjęcie córeczki, na którym wyraźnie widać zarysowane mięśnie rąk. Fotografia wywołała pozytywne poruszenie. Internauci składali liczne gratulacje i słowa uznania dla świeżo upieczonej mamy, za zdrowy tryb życia.

@yoanabanda1

She really came out and said ‘where them weights at’ 🙂 #fyp #viral #babytiktok #babygirl #strongbaby

♬ GIVE IT TO ME X PROMISCUOUS - ALTÉGO
Sponsorowane

Korzyści z aktywności fizycznej w ciąży

Naukowcy wskazują, że aktywność fizyczna w ciąży może mieć wiele korzyści dla zdrowia przyszłej mamy. Poprawia ona samopoczucie, zmniejsza stres i zmęczenie, a także pomaga utrzymać odpowiednią wagę. Aktywność fizyczna może również zmniejszyć ryzyko problemów zdrowotnych, takich jak cukrzyca ciążowa i nadciśnienie, które mogą wystąpić podczas tych 9 miesięcy.

Jednak pamiętajmy, że wszelkie aktywności medyczne, szczególnie w zaawansowanej ciąży, warto jest omówić z lekarzem prowadzącym. Ostrożności w czasie wykonywanych ćwiczeń nigdy za wiele. W końcu chodzi o zdrowie zarówno mamym jak i maleństwa.

@yoanabanda1

Replying to @Connie not the knitted dumbbell and kettlebell 🥺🥺🤣

♬ Woop Baby - Letherette

Google News
Obserwuj citybuzz logo w Google logo News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Marek Banaś

4 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

    Sponsorowane

    Nie żyje aktorka grająca Wednesday Addams. Każdy pamięta jej kultowy taniec

    Roxie Węgiel ogłosiła radosną nowinę! Teraz jej życie zmieni się bezodwrotnie