w

Roxie Węgiel ogłosiła radosną nowinę! Teraz jej życie zmieni się bezodwrotnie

Zdaje się, że Roksana Węgiel przechodzi aktualnie eden z najszczęśliwszych okresów w życiu. Wszystko zdaje się układać tak, jak powinno. Jej piosenki podbijają listy przebojów, niedawno skończył 18 lat, jest zakochana bez pamięci w mężczyźnie, który odwzajemnia jej uczucia. Ostatnie dni spędziła na odpoczynku razem z ukochanym. Wygrzewali się na pięknych plażach Malediwów. Wspólne wschody i zachody słońca, romantyczne kolacje i spacery. Jednak para wróciła już do Polski i podzieliła się z nami radosną nowiną.

Sponsorowane

Związek Roksany Węgiel z Kevinem Mglejem

Kevin jest producentem muzycznym. Jest starszy od Roxie o 8 lat i doczekał się już nawet potomstwa – synka. Wiele osób jest zdania, że ten związek nie ma przyszłości, ze względu na wiek chłopaka. Jednak czy nam to oceniać? Skoro są ze sobą szczęśliwi, dajmy im żyć razem bez zbędnych docinek.

Dokładnie taka sama różnica jest między moimi rodzicami – moja mama miała 17 lat, kiedy poznała tatę, który w tamtym momencie miał 25 lat. Aktualnie są już 20 kilka lat razem z trójką dzieci i ogromnym szczęściem – powiedziała Węgiel w rozmowie z Plejadą.

Sponsorowane

Piosenkarka zapewnia również, że to nie jest zwykłe zauroczenie. Szczerze kocha Kevina, a co najważniejsze, może na niego liczyć.

Poznaliśmy się przez pracę w studio i w zasadzie można powiedzieć, że była to miłość od pierwszego wejrzenia z obu stron. Nikogo i niczego w życiu nie byłam tak pewna, jak tej relacji. Bardzo mnie wspiera i rozumie. Jest moją bezpieczną przystanią, do której zawsze chcę wracać, kiedy wzbierają falę show-biznesu.

Para najpierw wspólnie świętowała 18. urodziny Roksany w gronie przyjaciół i znajomych. Nie zabrakło też rodzinnych chwil w Zakopanem. Następnie przyszła pora na słoneczne Malediwy. Jednak to nie koniec niespodzianek.

Instagram

Radosna nowina

Zarówno Roksana, jak i Kevin są już w domu. Wzywały ich już obowiązki zawodowe. Piosenkarkę czekają intensywne miesiące pracy. Planuje swoją trasę koncertową i nagrywanie nowych hitów. Musi w tym wszystkim znaleźć również czas na przygotowanie się do matury. Mimo wielu obowiązków, zdecydowała się na powiększenie rodziny.

Sponsorowane
Instagram

Poznajcie Szafira!

Ostatnio na Instagramie Roxie pojawiły się zdjęcia z uroczym szczeniaczkiem. Jak zdradziła, wabi się Szafir. Widać, że 18-latka jest w nim szczerze zakochana.

Instagram

Google News
Obserwuj citybuzz logo w Google logo News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Wojciech Bartman

25 komentarze