w ,

25-latka pokazała, jak wygląda jej biust po karmieniu piersią. “Byłam przerażona”

Abbie Herbert jest młodą mamą. Dopiero raczkuje w tej roli, bowiem kilka miesięcy temu przywitała na świecie pierwsze dziecko. Swoim macierzyństwem, problemami z nim związanymi, ale też radosnymi chwilami chętnie dzieli się na TikToku.

Sponsorowane
Instagram

Uroki macierzyństwa, o których nikt nie mówi

25-latce nie można odmówić popularności. Bowiem w sieci śledzi ją ponad 10 milionów osób! Kobieta pięć miesięcy temu urodziła córeczkę, której dała na imię Poppy. Abbie nie ma problemu z tym, aby pokazywać w mediach społecznościowych, jak wygląda jej życie. Wcale go nie koloryzuje. Mówi otwarcie o tym, co spotyka ją w roli matki.

Instagram

Sponsorowane

Niedawno na TikToku dodała wideo, które zaskoczyło jej fanów. Dotyczy karmienia piersią, a właściwie efektu ubocznego, który pojawia się, kiedy matka karmi maleństwo tylko jedną piersią. W ten sposób 25-latka chce też ostrzec inne mamy.

Czy to normalne? Koleżanki mamy pomóżcie mi – napisała.

Okazuje się, że mała Poppy upodobała sobie szczególnie jedną pierś. Nie chce pić mleka z drugiej. W związku z tym w lewej pozostaje nawał pokarmu. Pierś jest obrzmiała i o wiele większa od drugiej.

Instagram

To rzecz, o której nikt ci nie mówi po urodzeniu dziecka. Poppy uwielbia być karmiona piersią, ale ma konkretne wymagania, co do strony. Woli prawą stronę, więc powiedziałam: “Dziewczyno, prawa strona jest twoja! Zostań przy prawej stronie. Kochasz ją, jest twoja”. Jednak ktoś zapomniał mi powiedzieć, co się dzieje, jeśli pozwolisz dziecku być karmionym tylko jedną piersią – wyznała Abbie

@abbieherbert

Is this normal? Mom friends help me out #mom #momlife #relatable #momsoftiktok #momtok #help #baby #babiesoftiktok #surprise #OneSliceChallenge #comedy #parents #fyp #4u #viral #thisisnotajoke

♬ Monkeys Spinning Monkeys - Kevin MacLeod & Kevin The Monkey

Ta jest twarda jak skała. To nie implant. To tylko moja pierś. A tej drugiej zdaje się, że czegoś brakuje. Czy to normalne? Czy jest droga powrotna? Niech ktoś mi pomoże – zaapelowała.

Sponsorowane

Doktor Armela Sunder szybko pospieszyła z poradą. Poleciła, by pamiętać o odciąganiu mleka również z drugiej piersi, z tej, z której dziecko nie chce pić.

Instagram

Google News
Obserwuj citybuzz logo w Google logo News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Monika Koba

  Dodaj komentarz

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

   Sponsorowane

   13-latek zwabił do parku 4-letniego chłopca. Tam zatłukł go kamieniem

   Tir wyprzedza tira. Nagle tuż przed sobą zauważa jadący czołowo radiowóz