w

Krzysztof Jackowski alarmuje: “To będzie bardzo zakaźne, niebezpieczne”

Nowa wizja Krzysztofa Jackowskiego ponownie budzi grozę. Tym razem jasnowidz wspomina coś o tajemniczych plamach na skórze. Czy będzie to miało jakiś związek z użyciem broni biologicznej, a może chodzi o kolejną zarazę czy spisek?

Sponsorowane

Przepowiednia Jackowskiego – zmiany na skórze

To nie pierwszy raz, kiedy Krzysztof Jackowski w swojej wizji wspomina coś o zmianach na skórze. W październiku 2022 miała miejsce podobna przepowiednia. Wówczas wspominał, że kojarzy plamy i plamki na rękach. „To będzie robiło odczyn na skórze i to będzie nawet pokazywane w telewizji, że ludzie mają odczyn na skórze, coś ze skórą. My to będziemy widzieli w telewizji, o tym będzie się mówiło w telewizji. Mimo to wywoła to też wielki lęk”. O co chodzi tym razem?

Twitter

„Czerwone plamy na ciele”

Sponsorowane

Jeszcze kilka miesięcy temu Jackowski mówił, że ma przeczucie, iż „jacyś ludzie poza Polską nieliczni to mają”. To niestety nie koniec. Dalej ciągnął, że z tego wszystkiego wyniknie jakaś zaraza. Co więcej, ktoś może nawet zostać oskarżony o spowodowanie sztucznej epidemii czy innego zagrożenia dla ludzkiego życia.

Przy okazji najnowszej wizji Jackowski wspomina, że niedawno czytał artykuł o mące, do której dodawana będzie zmielona mączka z owadów. Wówczas poczuł coś dziwnego.

To nie musi mieć z tym w ogóle związku, ale skojarzyło mi się… Czerwone plamy u ludzi na ciele. Czerwone plamy okrągłe, w różnych miejscach u ludzi na ciele.

Twitter

Miałem takie wrażenie, że najpierw zaczną te plamy występować tak jakby jakaś plaga, jakaś nowa zaraza… Jakby to miało nastąpić w ciepłych krajach, bliżej równika. Ale jakby to się pojawiło, te plamy, u młodych ludzi, u dzieci, to powstałby alarm.

Wizjoner nie ukrywa, że ma przeczucie, iż może to być coś bardzo zaraźliwego a zarazem bardzo groźnego.

Odniosłem jeszcze jedno wrażenie, dziwne. To coś będzie bardzo zakaźne, bardzo niebezpieczne w swoich skutkach, a zarazem bardzo błyskawicznie się rozprzestrzeniające. Będzie to tak poważne, że w moim poczuciu wiele państw zacznie reagować zawczasu. Będą od razu jakieś zasady, restrykcje, reakcja.

Sponsorowane
Google News
Obserwuj citybuzz logo w Google logo News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Iza Sucha

14 komentarze

  1. Miała w grudniu być tragedia w Polsce! Widział osioł wojska, czołgi i straszył ludzi wojna! Nie powiodło się to teraz kolejna tragedię wymyślił 😤