w

Wstrząsające słowa byłego przyjaciela po śmierci Murańskiego. To przez to zmarł?!

Arkadiusz Tańcula znany jest osobom, które oglądają FAME MMA. Zawodnik dwukrotnie mierzył się na gali z Mateuszem Murańskim. Tańcula ma własne przypuszczenia, jeśli chodzi o przyczynę śmierci kolegi. Podzielił się nimi na Instagramie. Nie kryje również bólu i smutku po tak niespodziewanej śmierci 29-latka. Jest zdania, że to nagonka i hejt mogły przyczynić się do tego, co się stało. “To jest kolejna ofiara hejtu w internecie po Ozdobie. On mi po walce już mówił, że nie daje sobie rady z hejtem. Wpadł w depresje i uciekł w używki”.

Sponsorowane

Relacja Arkadiusza Tańculi z Mateuszem Murańskim

Znajomość tej dwójki różnie się kształtowała. Na początku byli dobrymi przyjaciółmi i razem występowali w serialu “Lombard. Życie pod zastaw”. Jednak z czasem ich relacja się ochłodziła i oboje się zdystansowali. Doszło między nimi również do kłótni – chodziło o sytuację, która miała miejsce w klubie nocnym. Z czasem spór urósł do takiego stopnia, że był to jeden z największych konfliktów w historii freak-fightów.

Panowie aż dwa razy walczyli ze sobą w oktagonie. Zarówno za pierwszym, jak i za drugim razem zwyciężył Tańcula. Zaskoczenie dla widzów było pojednanie się tej dwójki, po skończonej drugiej walce na gali FAME MMA 15.

Sponsorowane

Mateusz Murański nie żyje – reakcja Arkadiusza Tańculi

Nie da się ukryć, że ind=formacja o śmierci Murańskiego wstrząsnęła całą Polską, a szczególnie światem freak-fightów. Arkadiusz Tańsula postanowił zabrać głos w tej sprawie. Na swoim Instagramie przyznał, że wiadomość o śmierci kolegi go zszokowała. Jak wspomina, jeszcze kilka dni temu mieli ze sobą kontakt.

Jestem w szoku. W ogóle nie wiem, co mam powiedzieć. Jeszcze parę dni temu pisaliśmy. Wysłał mi film “IO”, w którym grał, żebym mu wyciął fragmenty, w których występuje. Posklejałem mu to i Mateusz wstawił filmik na swojego Instagrama. Później pogadaliśmy chwilę i zaprosiłem go do mojego nowego programu, gdzie mieliśmy powspominać i poopowiadać różne historie. No i teraz pojawiła się taka informacja.

Jaka jest przyczyna śmierci Mateusza Murańskiego?

Na ten moment nie znamy oficjalnej przyczyny śmierci 29-latka. Na piątkowe przedpołudnie zaplanowana jest sekcja zwłok, która z pewności pomoże odpowiedzieć na wiele pytań. Tańcula uważa, że nienawiści internautów skierowana w stronę kolegi, mogła się do tego przyczynić. Jak wyjawił, po drugim starciu na gali, stan psychiczny Murańskiego nie był najlepszy.

To jest kolejna ofiara hejtu w internecie po Ozdobie. On mi po walce już mówił, że nie daje sobie rady z hejtem. Wpadł w depresje i uciekł w używki.

Freak fighter przyznał również, że nie ma żadnego żalu do Mateusza i nie winił go nigdy za to, jak wyglądała ich relacja.

Sponsorowane

Nasze życiorysy zawsze będą ze sobą połączone. Byliśmy przyjaciółmi, potem cała Polska patrzyła na nasz konflikt. Pomimo tego wszystkiego, co się wydarzyło, ja nigdy nie miałem do niego żalu, bo wiedziałem, że był zmanipulowany przez ojca. Jednakże już przed ostatnią walką widziałem w jego oczach tego starego Matusza, który był moim przyjacielem. Ciesze się, że się pogodziliśmy.

Na koniec mężczyzna zaapelował do wszystkich osób, które szerzą nienawiść i hejt w internecie.

Do wszystkich hejterów, którzy plują jadem na prawo i lewo w internecie, bo myślą, że są anonimowi i bezkarni. Zastanówcie się pięć razy, zanim napiszecie jakiś komentarz, bo oczywiście można skrytykować jakieś zachowanie, ale to wszystko musi być w granicach przyzwoitości, a nie w stylu ty k***o zdechnij. Takie komentarze zabijają.

Google News
Obserwuj citybuzz logo w Google logo News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Diana Mołek

Pasjonatka podróżowania, nałogowa internautka i zakochana w kotach

24 komentarzy

    • Mariusz Fratczak moje zdanie jest takie osoby które go znały sobiscie wiedzą lepiej niż osoby które tylko z internetu, by książkę ocenić trzeba ją przeczytać od początku do końca a nie tylko okładkę zobaczyć

  1. Ale wy pierdolicie ludzie umarł chłopak i niech spoczywa w spokoju a nie wy napierdalacie co i jak o jego życiu był jaki był i to jest jego sprawa ale ważne że ojciec stał za nim i matka a nie każdy może się tym pochwalić. Szacunek miejcie do kogoś choć go już nie ma wśród nas ludzie.