w

Tadeusz Rydzyk o protestach: “Piekło to dopiero będzie”

W zeszłą niedzielę Tadeusz Rydzyk postanowił odnieść się do protestów w sprawie orzeczenia Trybunału Konstytucyjnego w sprawie aborcji. Dyrektor Radia stwierdził, że manifestacje, które opanowały Polskę są przejawem nie tylko wolności ale nawet swawoli.

Sponsorowane

Tadeusz Rydzyk odniósł się do haseł skandowanych podczas demonstracji i zwrócił uwagę, że również niedaleko siedziby rozgłośni Radio Maryja pojawił się napis “Piekło kobiet”.

Piekło to dopiero będzie, jeżeli nie będziemy słuchać Ducha Świętego, jeżeli nie będziemy słuchać Pana Boga. Nikomu tego nie życzę, tego piekła.

– mówił na antenie Radia Maryja.

W odniesieniu do orzeczenia Trybunału Konstytucyjnego, który uznał, że aborcja z powodu nieodwracalnych wad płodu nie jest zgodna z konstytucją, dyrektor radio powiedział:

Konstytucja to mówi i tak Trybunał orzekł. I za to też dziękujemy. W związku z tym co ta strona lewicowo-liberalna robi, zobaczcie, jaka jest wolność w Polsce. Mówią w UE niektórzy, nawet z Polski eurodeputowani, że w Polsce nie ma wolności. Zobaczcie, jaka wolność, aż swawola. To wyzywanie, te bluźnierstwa tej lewicy, lewactwa.

Sponsorowane

Tadeusz Rydzyk nie zgadza się z demonstrującymi, twierdząc, że marsze organizowane są “jakby Boga nie było, a życie bez Pana Boga to samobójstwo duchowe”.

Co sądzisz o reakcji dyrektora Radio Maryja?

Google News
Obserwuj citybuzz logo w Google logo News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Monika Koba

  Dodaj komentarz

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

   Sponsorowane

   Policjantka bije brawo protestującym. Tym nagraniem dzielą się wszyscy!

   Prezes PiS zabiera głos. Kaczyński wezwał do obrony kościołów