w

Paliwo za 23 zł?! To jeszcze nie najgorsza przepowiednia Jackowskiego na ten rok!

Krzysztof Jackowski znów spieszy nam z kolejną przepowiednią tego, co czeka nas w 2023 roku. Niestety, po raz kolejny nie ma dla nas zbyt dobrych wieści. Wspomina o ty, że czekają nas trudne momenty i “bardzo niedobre rzeczy”. A to wszystko już w kwietniu.

Sponsorowane

Jasnowidz z Człuchowa cieszy się w Polsce ogromną popularnością. Zgromadził wokół swojej osoby, a bardziej wokół swoich wizji rzeszę fanów. Fakt faktem, nie zawsze jego przepowiednie się sprawdzają, ale zdaje się, że dla większości ludzi nie to jest najważniejsze.

Twitter

Wizja Jackowskiego na kwiecień 2023

W rozmowie z Super Expressem mogliśmy usłyszeć najnowsze przeczucia, które towarzyszą wizjonerowi z Człuchowa. Niestety, ale przepowiednia przyprawia o gęsią skórę i budzi w człowieku niepokój.

Sponsorowane

Bardzo niedobre rzeczy finansowe będą działy się w Polsce w kwietniu 2023 roku. Czekają nas duże problemy. To będzie czas wielkich tąpnięć. Mogą mieć one związek z tąpnięciami na świecie, ale wszyscy będziemy o tym mówili i myśleli.

To jeszcze nie wszystko. Jackowski zapowiada ogromne podwyżki na stacjach paliw. “Litr benzyny w Polsce będzie kosztował 23 złote!”.

Twitter

Przepowiednia na cały 2023 rok

W 2021 roku w grudniu problemem był COVID – on nadal jest ten problem, tylko już w trochę innym wymiarze. Wtedy mówiłem, że grozi nam wojna. Mamy tę wojnę. Mówiłem też, że grozi nam kryzys no i mamy ten kryzys. Ja życzyłbym państwu i sobie, żeby ten 2023 był lepszy, ale jeśli mam mówić o swoich poczuciach, to chcę powiedzieć, że rok 2023 będzie rokiem konfrontacji. Problemy, które są od 2020 roku nie są zakończone. Niestety ten rok będzie najgorszym rokiem od czasu kiedy ja, a wiele lat już przepowiadam różne rzeczy jako jasnowidz, będzie rokiem konfrontacji – powiedział tym razem w wywiadzie dla Telewizji WP jasnowidz.

Google News
Obserwuj citybuzz logo w Google logo News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Marek Banaś

85 komentarze