w

Doda z ukochanym w Zakopanem. Fani patrzą i nie wierzą – “Nie masz spodni?!”

Nowy rok nie u wszystkich zaczął się pracowicie. Doda wraz ze swoim ukochanym postanowił nieco odpocząć, udając się w polskie góry, a dokładniej do Zakopanego. Internautów bardzo zaciekawiło zdjęcie dodane zaledwie wczoraj, przez Dorotę. Mianowice wielu głowi się, czy Doda zapomniała ubrać spodni?

Sponsorowane

Dorota wypoczywa w Zakopanem

Sylwester to czas intensywnej pracy dla wielu gwiazd, szczególnie wokalistów. Nie inaczej było w przypadku naszej Aquarii. Jednak po pracy postanowiła zapewnić sobie parę dni wolnego. Czas spędziła wraz z obecnym partnerem, Dariuszem Pachutem w Zakopanem. Jeździli na nartach, spacerowali po Krupówkach i jedli smaczne jedzenie w miejscowych restauracjach. Fani podejrzewali, że między zakochanymi doszło do jakiejś sprzeczki po tym, jak oddzielnie wrócili ze wspólnych wakacji w Wietnamie. Ale nie, okazuje się, że miłość między tą dwójką kwitnie. Spędzili razem drugi dzień świąt, a w dodatku Darek wspierał partnerkę w przygotowaniach do Sylwestra w Chorzowie.

Instagram

Doda zapomniała ubrać spodni?

Sponsorowane

Jeśli chodzi o wspólne zdjęcia Darka i Dody, para obopólnie stara się dozować publikację takich fotografii. Pierwsze pojawiło się 24 listopada i było oficjalnym potwierdzeniem związku. Przedstawiało dwójkę zakochanych na jednej z ulic Wietnamu. Kolejne w miarę podobne zdjęcie, tym razem jednak z Zakopanego, pojawiło się 10 stycznia. Towarzyszy mu iście zimowa sceneria. Zakochani przytulają się i uśmiechają do obiektywu. Uwagę fanów skupił na sobie strój piosenkarki. W komentarzach pojawia się nieustannie jedno pytanie – Doda zapomniała ubrać spodni?

Faktycznie, gwiazda ma na sobie ciemną kurtkę, spod której widoczny jest różowy golf. Po oczach biją jej gołe nogi!

Instagram

Było lato , to teraz zima🌙 „Czułość jest chyba najbardziej dojrzałym, naturalnym i spontanicznym odruchem serca.Oszczędna w słowach, bez intencji, bez najmniejszego trudu, zwykle przejawia się w spojrzeniu, tonie głosu, w geście czy dotyku. Jest predyspozycją, a zarazem głęboką potrzebą każdego człowieka, ale wymaga też odwagi.

Czułość naznaczona jest empatią, szacunkiem i uważnością”.

Wojciech Eichelberger ps: TAK.MAM GOŁE NOGI🙋‍♀️Ps 2: oraz wyrzeźbioną łydkę

Instagram

Google News
Obserwuj citybuzz logo w Google logo News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Maks Kurcz

27 komentarze