w

Dojdzie do podziału Polski a Polacy wszystko stracą? Ta wizja budzi postrach

Krzysztofa Jackowskiego chyba nie trzeba przedstawiać żadnemu Polakowi. Jasnowidz z Człuchowa regularnie uracza nas swoimi wizjami dotyczącymi przyszłości naszego kraju, jak i całego świata. Nie da się ukryć, że przeważnie nie napawają one optymizmem. Niektóre z przepowiedni faktycznie się sprawdzają, z kolei innym daleko jest do prawy. Co tym razem ma nam do przedstawienia wizjoner?

Sponsorowane

Najnowsza wizja Krzysztofa Jackowskiego

W moim odczuciu jest przygotowany plan dla działań polskich (…) Będzie się tłumaczyło różnymi zagrożeniami, że inaczej być nie może, że Polska jest zagrożona i musi przeciwdziałać, zanim doszłoby do tego zagrożenia – mówi jasnowidz.

Twitter

W dalszej części podzielił się swoimi przypuszczeniami, co stanie się w Polsce. Według Jackowskiego ma dojść do pewnego podziału.

Sponsorowane

Może nie w całej Polsce, ale będą stworzone strefy. Będzie strefa o głębszym przestrzeganiu zasad, i strefa o mniejszym przestrzeganiu zasad. Nie umiem powiedzieć czy to będą strefy dwie, czy więcej, ale Polska będzie podzielona. W najostrzejszych strefach, tak jak była zaraza i policja ludzi kontrolowała, tak teraz będzie, ale z powodów bezpieczeństwa. Kojarzyło mi się wojsko, policja, która chodzi i zwraca uwagę na ludzi. Nawołuje do podporządkowania się ludzi, co wzmoże psychologiczną dyscyplinę – alarmuje wizjoner.

Jackowski zaznacza, że nie chce straszyć Polaków, są to tylko i wyłącznie jego przypuszczenia. Wyznał również, że rodacy prawdopodobnie będą zmuszeni do zgłaszania wszystkiego, co posiadają. Jednak warto mieć na uwadze, aby wszystkie wizje naszego jasnowidza z Człuchowa traktować z dystansem i z przymróżeniem oka.

Google News
Obserwuj citybuzz logo w Google logo News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Darek Kud

Student, pasjonat fotografii i mieszkaniec Rzeszowa od kiedy pamięta ;) Interesuje się życiem miasta a szczególnie jego rozwojem i inwestycjami.

27 komentarze

  1. Zamknąć go w więzieniu za straszenie nic innego patafian nie potrafi tylko straszyc takich ludzi nie potrzebujemy wysłać go na front do Ukrainy niech tam czaruje jak im pomóc

  2. Podział jest już od lat a tragedia to rządy PIS SP więc nic nowego nie odkrył a jego wizje są już chore i co gorsze co chwilę zmienia swoje wizje .Tragedią jest jego manipulacja bo inaczej tego nie można określić. Może uda mu się przewidzieć co mnie czeka jako Swojego krytyka .