w

Zatrważająca wizja Krzysztofa Jackowskiego. „Ogromny i przerażający wybuch”

Jasnowidz Krzysztof Jackowski powrócił z nowymi wizjami dotyczącymi najbliższej przyszłości. Mimo że nagranie początkowo zostało usunięte zaraz po transmisji, pojawiło się na nowo na YouTubie. Co takie się stanie? Otóż przeczucie mówi mu, że dojdzie do ogromnego wybuchu. Skutki mają być fatalne dla całego świata.

Sponsorowane

Jackowski zwrócił uwagę na to, co dzieje się w ostatnim czasie w rejonie Alaski. Jest zdania, że czeka nas jeszcze więcej prowokacji. Ich celem jest wywołanie kolejnego konfliktu, o czym wspominał po raz pierwszy pod koniec grudnia. Wizjoner przestrzega przed wydarzeniami, które mają nastąpić w kwietniu. Ostrzega Polaków.

Masakryczna przepowiednia

Zdaniem jasnowidza, zanim wojna obejmie cały świat, to w kilku państwach może zostać ogłoszony stan gotowości bojowej. Alaska ma zaś być rejonem wykorzystanym do prowokacji.

Ogromny i przerażający wybuch, do którego się nikt nie będzie chciał przyznać. I to chyba nie będzie na terytorium Stanów Zjednoczonych. Będzie to na terenie być może Rosji i być może właśnie rejon tamten odludny… Stan gotowości bojowej i wybuch wielki, jeden…

Sponsorowane

Publicdomainpictures

Z kolej blisko Europy (albo w samej Europie) Krzysztof Jackowski widział w przepowiedni szwadron samolotów. Wyglądał niebezpiecznie. Gotowość bojowa ma zostać według niego ogłoszona w wielu państwach, w tym w Polsce. „Będzie dochodziło do wezwań rezerwistów, do wcielania ludzi do służby wojskowej”.

Co stanie się w kwietniu?

Wówczas wiele spraw ma się skomplikować. Nieład pogłębi się jeszcze bardziej. Jasnowidz widział wielkie baniaki w Ukrainie z mocno żrącą substancją. Przepowiada, że właśnie te baniaki mają zostać wysadzone. Ludzie wpadną w panikę. Niektórzy zdecydują na przemieszczenie się. Taki obrót spraw ma mieć miejsce w krajach blisko Rosji, w tym w Polsce.

Spełni się wizja o wybuchu oraz o przelatujących samolotach bojowych, „wtedy można powiedzieć, że się zacznie”.

Google News
Obserwuj citybuzz logo w Google logo News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Diana Mołek

Pasjonatka podróżowania, nałogowa internautka i zakochana w kotach

26 komentarze