w

Nagła śmierć Mateusza Murańskiego. Informacje z prokuratury po sekcji zwłok

Mateusz Murański zmarł niespodziewanie 8 lutego. Ciało 28-latka znaleziono w jego domu, w Gdyni. Po przybyciu na miejsce śledczych ci orzekli, że nie doszło do udziału osób trzecich w zdarzeniu. Nadal nie wiadomo, kiedy i gdzie będzie miał miejsce pogrzeb aktora i zawodnika MMA. Jednak pewne jest, że prokuratura wydała już ciało zmarłego rodzinie. Zakończyła się więc sekcja zwłok. Co dokładnie wykazała?

Sponsorowane

Mateusz we freak fightach zadebiutował w 2021 roku. W pierwszym starciu walczył ze swoim dawny przyjacielem, Arkadiuszem Tańculą. Łącznie w sportach walki Murański stoczył dziewięć pojedynków. Poza tym, że był zawodnikiem MMA, był również aktorem. Ukończył Szkołę Aktrostwa i Musicalu we Wrocławiu. Wystąpił w kilku serialach. Największą popularność przyniosła mu rola Adka w paradokumencie “Lombard. Życie pod zastaw”.

Mateusz Murański nie żyje

29-latek niedawno przeprowadził się do Gdyni, gdzie kupił nom w prestiżowej dzielnicy. To właśnie w nim znaleziono jego zwłoki. Z nieoficjalnych informacji wynika, że dokonał tego ojciec chłopaka. Nie mógł dodzwonić się tego dnia do syna. Zaczął się martwić i pojechał sprawdzić, czy aby na pewno wszystko jest w porządku.

Śmierć nastąpiła 8 lutego. Spowodowała ją ostra niewydolność krążeniowo-oddechowa – poinformowała w rozmowie z “Faktem” prokurator Grażyna Wawryniuk, rzeczniczka Prokuratury Okręgowej w Gdańsku.

Sponsorowane

Zgoda na pogrzeb

Prokuratura nadal podtrzymuje, że nie wiadomo, co doprowadziło do ostrej niewydolności krążeniowo-oddechowej u Mateusza. W celu wyjaśnienia niezbędne są badania histopatologiczne i toksykologiczne. Na ich wyniki trzeba jednak zaczekać. Ciało 29-latak zostało już wydane rodzinie. Super Express donosi, że “wydano zgodę na przeprowadzenie ceremonii pogrzebowej”. Wciąż nie znamy dokładnej daty i miejsca pochówku.

Google News
Obserwuj citybuzz logo w Google logo News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Darek Kud

Student, pasjonat fotografii i mieszkaniec Rzeszowa od kiedy pamięta ;) Interesuje się życiem miasta a szczególnie jego rozwojem i inwestycjami.

6 komentarze

  1. Ludzie – już gówno kogo obchodzi, ćwok i baran w jednym. Leży w piachu i tyle. Był błaznem i takim go będę pamiętać. Robił gówno burzę dookoła, więc i z niego jest gównoburza Nie miał szacunku (jak i drugi debil -tatuś) więc nie wymagajcie szacunku dla niego

  2. ile epiksirow przyjal? jeszcze nie tak dawno ludzie bardzo.chetnie dodawalo zdjecia swoich kart pacjentow z wpisami : ^ przyjalem 3 dawke, jestem wielki, ty tez mozesz byc^, a od jakiegos czasu cisza, nikt sie nie chwali juz…o co kuman

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

    Sponsorowane

    Polka twierdzi, że jest zaginioną Madeleine McCann. Pokazuje dowody

    Zatrważająca wizja Krzysztofa Jackowskiego. „Ogromny i przerażający wybuch”