w

To ona zastąpiła Joannę Opozdę. Tak wygląda nowa dziewczyna Antka Królikowskiego

Jak wygląda nowa dziewczyna Antka Królikowskiego? Przez ostatnie miesiące głośno było o rozstaniu aktora z Joanną Opozdą. Finalnie okazało się, że 34-latek porzucił ciężarną żonę dla tajemniczej prawniczki. Niedawno ujawnił, jak wygląda jego nowa wybranka.

Sponsorowane

W życiu Antka miało miejsce wiele zawirowań miłosnych. Jednak kiedy zdecydował się na ślub z celebrytką, Joanną Opozdą, która z resztą zaszła z nim w ciążę, wszyscy myśleli, że się wreszcie ustatkuje. Niestety tak się nie stało. Krótko po rozstaniu z żoną wyszło na jaw, że porzucił ją dla kobiety mieszkającej w sąsiedztwie aktorki. Kolejna publiczna awantura rozegrała się o alimenty, których Królikowski miał nie płacić na rzecz syna, Vincenta.

Urodziny Antka Królikowskiego

Trzy dni temu, 17 lutego, Antek Królikowski obchodził 34. urodziny. Z tej okazji opublikował na Instagramie zdjęcie. Część internautów złożyła pod nią życzenia, z kolei druga część nie szczędziła gorzkich słów.

“Mądrości i rozumu”

“Widać po telefonie, że na alimenty nie ma”

“Słaby aktor, jeszcze gorszy człowiek”

“Rozumu, więcej rozumu na te 34. urodziny”

“Życia beż używek i życia z wartościami moralnymi”

Sponsorowane

Życzenia od dziewczyny

Do grona osób, które w mediach społecznościowych złożyły życzenia solenizantowi, dołączyła również jego dziewczyna. Izabela zamieściła na InstaStories zdjęcie. Widać na nich zakochaną parę.

Króliczku, spełnienia marzeń jeszcze niespełnionych i żebyś uśmiechał się tak jak najczęściej. Sto lat – napisała w mediach społecznościowych Izabela, partnerka Antoniego Królikowskiego.

Google News
Obserwuj citybuzz logo w Google logo News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Iza Sucha

20 komentarze