w

Kobiety spod tych 3 znaków zodiaku najczęściej łamią serce. Robią to bez skrupułów

Znak zodiaku w pewnym stopniu definiuje to, jaka jest osoba. Są znaki, które marzą o wielkiej, romantycznej miłości do końca życia. Są też znaki, które z większym dystansem podchodzą do miłosnych uniesień, nie chcąc przy tym ranić drugiego człowieka. Są też takie, które wręcz uwielbiają otaczać się płcią przeciwną i flirtować. Bez większego wyrzutu pozostawiając na koniec swoich adoratorów na lodzie.

Sponsorowane

Trzy znaki zodiaku, które najczęściej łamią serce

Wodnik

Osoby spod tego znaku zodiaku uwielbiają wolność i cenią ją ponad wszystko. Jeśli tylko dojdzie do sytuacji, w której poczują, że jest ona zagrożona, bronią się. Wodniki potrafią wzbudzić niebywałe zainteresowanie swoją osobą u drugiego człowieka. Gdy ktoś zaczyna się nimi fascynować, te coraz bardzo kusicielko flirtują. To sprawia, że czują, że żyją. Uwielbiają być w centrum zainteresowania. Nie są niestety zbyt stałe w uczuciach. Lubią skakać z kwiatka na kwiatek. Stałe związki do nich nie przemawiają. Często za nic mają sobie zranione serce partnera, nie chcąc nawet wyjawić mu prawdziwego powodu rozstania.

Hippopx
Sponsorowane

Lew

Lwy to miłośnicy romantycznych gierek. Doskonale wiedzą, jak odpowiednio podkręcić tempo. W sztuce flirtowania nie mają sobie równych. Potrafią nieźle namieszać w głowie. Jeśli na horyzoncie lwa pojawi się atrakcyjna osoba, ten bez zastanowienia zaczyna wysyłać do niej znaczące sygnały. “Ofiara” może pomysleć sobie, że to początek miłosnej historii, ale nic z tych rzeczy. Gdy lew zdobędzie, co chciał, traci zainteresowanie. Wówczas na nowo zaczyna swoje polowanie.

Pexels

Strzelec

Strzelca trudno jest zaspokoić. Osoby spod tego znaku zodiaku są nieustannie żądne nowych, ekscytujących wrażeń. Uwielbiają emocje, które pojawiają się na początku relacji. Jednak w momencie, gdy relacja zdaje się wchodzi w bardziej poważny etap, zaczyna dochodzić do tak zwanego ustabilizowania, wówczas strzelce odczuwają niepokojącą nudę. Boją się, że zaangażowanie w związek przyniesie im coś niekorzystnego. W pewnym momencie zaczynają się dusić w relacji. Wtedy porzucają bliską im osobę i ruszają w poszukiwania nowych wrażeń.

Hippopx

Google News
Obserwuj citybuzz logo w Google logo News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Nadia Nowak

14 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

    Sponsorowane

    13-letni Bartek wyszedł tylko do apteki. Ślad po chłopcu zaginął

    Małgorzata Godlewska uciekła z psychiatryka! Jest w bardzo złym stanie