w

Małgorzata Godlewska uciekła z psychiatryka! Jest w bardzo złym stanie

Siostry Godlewskie przechodzą trudny okres w swoim życiu. Małgorzata Godlewska wyznała ostatnio, że przebywała w psychiatryku, z którego uciekła. Miała też stracić pracę. Dramatycznym nagraniem podzieliła się na Instagramie. Co takiego wydarzyło się w życiu Gosi, że jak sama przyznaje, “nie chce już żyć”

Sponsorowane

O siostrach Godlewskich zrobiło się głośno kilka la temu. Budziły sporo kontrowersji wśród polskiego społeczeństwa. Jednak tak szybko, jak zabłysnęły, tak szybko upadły. Do niedawna w mediach społecznościowych Małgorzaty można było zobaczyć masę nagich zdjęć. Kobieta zawodowo pracowała jako pielęgniarka. Jak się okazuje, straciła pracę. Co więcej, trafiła też do szpitala psychiatrycznego. Na Instagramie faktycznie widoczna jest długa przerwa w dodawaniu nowych postów.

Instagarm

Małgorzata Godlewska w psychiatryku

Z czym związane są problemu Gosi? Dlaczego trafiła do szpitala? Nie tak dawno temu chwaliła się odznaczeniem otrzymanym od Ministra Zdrowia za wkład w walkę z pandemią COVID-19. Teraz twierdzi, że nie zamierza szukać już pracy w zawodzie. W temacie zwolnienia wyznała na Facebooku, że „została wyj***a jak pies ze schroniska”. Z kolei na Instagramie stwierdziła, że jej problemy wynikają z hejtu i zamiast leczenia potrzebuje samotności.

Sponsorowane

Serce tak mi krwawi, że… Czuję się bardzo źle. Potrzebuję pomocy. Już byłam w szpitalu nawet psychiatrycznym i wiecie co? Uciekłam z tego szpitala  – wyznała Godlewska w mediach społecznościowych.

Instagarm

Google News
Obserwuj citybuzz logo w Google logo News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Monika Koba

55 komentarze

  1. Jak by mi usta sięgały do nosa, też bym się załamała🤭
    A swoją drogą zastanawiam się dlaczego kobiety to sobie robią? Wszystkie wyglądają jak kosmitki i jest to nieestetyczne, jeszcze za taką ogromną kasę…. Trzeba nie mieć rozumu🤦‍♀️