w

Ksiądz o strajkujących kobietach: “jak diablice z czerwonymi błyskawicami”

Ksiądz Roman Kneblewski na kanale YouTube wypowiedział się na temat strajkujących kobiet. oraz o swoim pobycie w szpitalu. “Widziałem pielęgniarki w czarnych maseczkach z czerwonymi błyskawicami, jakieś diablice mnie otaczają. Czułem się jak w piekle” – mówi ksiądz-kapelan narodowców.

Sponsorowane

Emerytowany ksiądz Roman Kneblewski od kilku lat prowadzi na Youtube kanał pod nazwą “Tuba Cordis“. W jednym z ostatnich nagrań, które zostały opublikowane na kanale mówił o tym co sądzi o wulgaryzmach, które padają podczas strajku kobiet.

Jeżeli kobieta posługiwała się wulgaryzmami na ulicy, to miała automatycznie na czole wypisaną profesję. Wiadomo z kim się miało do czynienia. Podobnie była postrzegana na ulicy kobieta, która pali papierosa. […] Dzisiaj te wszystkie “jakieś tam” protesty, Strajk Kobiet to się nazywa, to są tylko jedne wulgaryzmy, same wulgarne słowa, skandowane, wykrzykiwane, że tego się zacytować nie godzi. I to mało, że to kobiety tak wrzeszczą, robią ze swoich ust kloakę, to nawet dziewczynki nieletnie mają w garściach transparenty z wulgaryzmami i też krzyczą. Nie wiedzą nawet, o co chodzi. Tego przynajmniej w Polsce, w naszej kulturze dawniej nie było

– opowiada ksiądz Kneblewski.

W swoim vlogu Kneblewski wspomniał też o niedawnym pobycie w szpitalu. Jego uwagę przykuł wygląd pielęgniarek:

Ładne buzie, przyjemne kobiece sylwetki i widać, że twarze inteligentne. Wszystko było najlepszej jakości, dopóki nie otworzyły ust. Najłagodniejszym słowem był ten łaciński przecinek na “k”. […] Widziałem pielęgniarki w czarnych maseczkach z czerwonymi błyskawicami, jakieś diablice mnie otaczają. Czułem się, jakbym był w piekle. One się widocznie utożsamiają z tą rozwrzeszczaną tłuszczą, która wykrzykuje wulgaryzmy.

– kontynuuje ksiądz.
Sponsorowane

Emerytowany ksiądz zasłynął w Internecie po ujawnienieniu “prawdziwego” źródła pandemii. Według Kneblewskiego “epicentrum koronawirusa” znajduje się w… TVP. Natomiast jeśli chodzi o maseczki – ksiądz ma z nimi ogólny problem:

Co sądzisz o wypowiedziach księdza Kneblewskiego?

Google News
Obserwuj citybuzz logo w Google logo News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Marek Banaś

  Dodaj komentarz

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

   Sponsorowane

   Wigilia maksymalnie do 5 osób? Już chyba nie ma wątpliwości

   Jurek Owsiak zwrócił się do Kingi Dudy. “Może o tym nie wiedziałaś? To teraz już wiesz”