w

Jackowski przepowiada tragedię w kwietniu. “Papież wypowie ostateczne orędzie”

Krzysztof Jackowski opowiedział o jednej ze swoich najnowszych przepowiedni. Odniósł się między innymi do tego, co ma wydarzyć się już w kwietniu. Po raz kolejny jego wizja nie napawa optymizmem, otóż mówi on o tym, że może wybuchnąć prawdziwy armagedon.

Sponsorowane

Jasnowidz wyraźnie zaznaczył, że wojna na Ukrainie to zaledwie początek zmian, jakie nas czekają. Niestety, ale nie będzie powrotu do pokoju i harmonii. Jeszcze kiedyś Jackowski wypowiedział takie słowa, że ludzkość może czuć się bezpiecznie i spokojnie tylko do momentu, kiedy na świecie trwa jeden konflikt. Dawno temu wspominał, że może wybuchnąć drugi i co najgorsze, trwać przez kilka lat. Wtedy wszystko może się posypać.

Twitter

Kwiecień oczami Jackowskiego

Wróżbita z Człuchowa opowiada dalej, że te dwa konflikty nie będą ze sobą do końca połączone. W chwili, gdy wybuchnie ten drugi, “wszystko rozgorzeje”. Zauważa też, że Zachód i Wschód nie mają sobie nic do zaoferowania.

Sponsorowane

Rosja albo Chiny będą chciały wyjawić jakąś tajemnicę, która może być bardzo nieprzychylna dla Zachodu. Propaganda. To będzie coś ważnego szkalującego Zachód. W niektórych państwach ludzie zaczną jednak z tego powodu wychodzić na ulice. Będzie wtedy podany komunikat, że mamy zrobić zapasy wody i jedzenia.

YouTube

Zdaniem Jackowskiego, działania mające poskutkować konfliktem mogą zacząć się już w kwietniu. Jeśli do niego dojdzie, będzie to ogromna strata dla ludzkości – czeka nas bardzo trudny okres.

Są przygotowane trzy ewentualne fronty. Te działania mogą się zacząć od kwietnia […]. Świat na tym bardzo straci. Potem nastąpi dziwne zatrzymanie przez długi czas. Nastąpią braki, a nawet głód. To może trwać nawet 4 lata. Potem będzie drugi konflikt, który będzie rozstrzygał to, co nie zrobił pierwszy. […] Różni politycy będą przemawiać, zabierze też głos papież. Będzie wypowiadał jakieś ostateczne orędzie. Jeżeli tak się stanie, to nie miejmy złudzeń.

Google News
Obserwuj citybuzz logo w Google logo News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Nadia Nowak

46 komentarze

  1. tragedia to on ma na drógie kuzwa skad on bierze te pomysly ja tez mialem wizje tragiczą ze mnie dupa boli i co po trzech dniach mialem sraje ze ledwo na kibel zdążyłem