w

W końcu wyszła na jaw prawda o związku Dody i Pachuta. Wystarczyło zdjęcie z kuchni

O związku między tą dwójką dowiedzieliśmy się już kilka miesięcy temu. Wygląda na to, że miłość wciąż kwitnie. Dowodem tych słów może okazać się nagranie, które pojawiło się w relacji na Instagramie sportowca. Wystarczyła jedna drobna rzecz, aby się w tym utwierdzić.

Sponsorowane

Życie osobiste Doroty Rabczewskiej

Nie da się ukryć, że Doda od wielu lat pozostaje jedną z najpopularniejszych wokalistek w Polsce. Jej kariera wciąż rozwija się doskonale. Nie brakuje nowych płyt, a także nie narzeka na brak tras koncertowych. W ubiegłym roku wystartował program, w którym to Dorota była główną bohaterką – “Doda – 12 kroków do miłości”. W show kobieta poszukiwała miłości. Miała okazję poznać wielu mężczyzn, z którymi spędzała czas na randkach. Jednak jak się finalnie okazało, nie wybrała żadnego z nich. Jej serce natomiast zaczęło bić mocniej, kiedy na drodze piosenkarki pojawił się Dariusz Pachut.

Instagram

Związek Dody i Pachuta

Sponsorowane

Od momentu, kiedy para publicznie ogłosiła fakt, że jest razem, w ich mediach społecznościowych zaczęły pojawiać się wspólne zdjęcia i nagrania. Fani niesamowicie cieszą się z tego, że zarówno Doda, jak i Darek postanowili dzielić się swoim szczęściem publicznie i uchylają czasem nieco rąbka tajemnicy. W jednej z ostatnich relacji na Instagramie Pachut pokazał, jak wraz z partnerką celebruje drobne święta i jak sprawiają sobie przy tego typu okazjach małe upominki.

Sportowiec opublikował nagranie w Dniu Mężczyzny. Pochwalił się przygotowywaniem porannej kawy. Uwagę skupia na sobie przede wszystkim kubek, który zdaje się być prezentem od Doroty. Widać bowiem na nim napis: “Kocham Cię Twoja” i dalej znajduje się grafika myszki. Zdaje się, że obrazek nawiązuje do tego, jak Pachut zwraca się do ukochanej, mówiąc na nią “Myszka”.

Nieudane relacje Dody

Jeszcze zanim Doda związała się z Darkiem, była dwukrotnie mężatką. Pierwszym mężem Doroty był Radosław Majdan, który aktualnie żyje u boku Małgorzaty Rozenek-Majdan i z którą ma syna – Henryka. Z koli drugim mężem wokalistki był Emil Stępień. Mężczyzna aktualnie przebywa w areszcie. Miał bowiem usłyszeć zarzut przywłaszczenia około 4,7 mln zł. W międzyczasie 39-latka spotykała się m.in. z: Błażejem Szychowskim, Nergalem czy Emilem Haidarem. Jednak wszystkie te relacje zakończyły się katastrofą.

Instagram

Natomiast jeśli chodzi o Dariusza Pachuta, to spotykał się on przez pewien czas z prezenterką pogody, Dorotą Gardias. Jednak po rozstaniu żadne z nich nie chciało publicznie poruszać powodu takiego obrotu spraw.

Instagram

Sponsorowane
Google News
Obserwuj citybuzz logo w Google logo News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Marek Banaś

6 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

    Sponsorowane

    Zobaczyli kwotę na rachunku i szybko uciekli z restauracji. Jest apel lokalu

    Jackowski przepowiada tragedię w kwietniu. “Papież wypowie ostateczne orędzie”