w

Miss mundialu wciąż na językach wszystkich. Tym razem 30-latka pokazała jeszcze więcej

Ivana Knoll stała się popularna w czasie zeszłorocznego mundialu, który odbywał się w Katarze. Pochodzącą z Chorwacji modelkę okrzyknięto nawet “miss mundialu”. Mimo że Mistrzostwa Świata w Piłce Nożnej dobiegły już końca, 30-latka wciąż budzi spore zainteresowanie. Chociażby ostatnio opublikowała nq Insagramie zdjęcie, na którym pozuje zupełnie nago.

Sponsorowane

Ivana Knoll “miss mundialu”

W zeszłym roku świat oszalał na punkcie Chorwatki, która pokazywała swoje wdzięki w czasie meczów na Mistrzostwach Świata w Katarze. Mimo że zasady ubioru na stadion były jasne, kobieta nie bała się ich łamać i pokazywać w odważnych jak na ten kraj stylizacjach. Trzeba przyznać, że Ivana jest śliczną kobietą o pięknych kształtach, co z resztą wykorzystuje w czasie pracy. Mianowicie od lat pracuje jako modelka i pozuje przed obiektywem pokazując swoje ciało.

Na Instagramie 30-latka zebrała całkiem spore grono fanów. Obserwuje ją aż 3,5 mln osób. Modelka dzieli się z nimi urywkami ze swojego życia prywatnego i zawodowego. Mistrzostwa już minęły, a Ivana wciąż nie daje o sobie zapomnieć. Publikuje coraz bardziej odważne zdjęcia.

Ivana Knoll pozuje nago

Sponsorowane

Jedno z niedawno upublicznionych zdjęć przez modelkę należy do naprawdę odważnych. Chorwatka pozuje na nim całkowicie nago. Stoi zanurzona do połowy w wodzie, a piersi zakrywa rękoma. Długie, mokre włosy opadają na plecy. Nie da się ukryć, że fotografia jest bardzo zmysłowa. Została wykonana przy zachodzie słońca w pięknym i niesamowitym otoczeniu przyrody – na Malediwach.

Fani nie kryli zachwytu. Zdjęcie zdecydowanie przypadło im do gustu, o czym świadczą komentarze:

“Wow”

“Jesteś taka słodka”

“Co za gorąca fotka”

“Wyglądasz świetnie!”

“Co za ujęcie 😍”

Google News
Obserwuj citybuzz logo w Google logo News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Maks Kurcz

17 komentarze