w

Zwłoki 19-latki leżały na szkolnym boisku. “Dzieci myślały, że ona tylko śpi”

Niecodzienna, a zarazem przerażająca scena rozegrała się na boisku szkoły podstawowej w Recklinghausen w zachodnich Niemczech. W miniony poniedziałek uczniowie placówki znaleźli zwłoki 19-latki. W sprawie wszczęto śledztwo, którym zajmuje się wydział zabójstw.

Sponsorowane

Zwłoki 19-latki na szkolnym boisku

W poniedziałek tuż po godzinie 7 rano policja w Niemczech otrzymała zgłoszenie. Dotyczyło ono znalezienie zwłok na terenie boiska szkoły podstawowej. Sprawą zajął się wydział zabójstw. Śledczy poinformowali, że udało się ustalić tożsamość kobiety. Zatrzymano również 17-latka. Czy brał on udział w zdarzeniu? Co właściwie się stało?

Dzieci początkowo były przekonane, że kobieta po prostu śpi. Przybyli na miejsce ratownicy stwierdzili zgon – informuje niemiecki Bild.

Z powodu niecodziennego odkrycia odwołano lekcje, a uczniów otoczono opieką psychologa. Na miejscu pojawili się technicy kryminalistyki, którzy zabezpieczyli ślady. Miejsce, w którym znaleziono zwłoki oddzielono taśmą policyjną i parawanem, aby uniknąć wścibskich spojrzeń. Wiele wskazuje na to, że doszło do zabójstwa. Policja póki co nie chce komentować zajścia.

Sponsorowane

Sekcja zwłok

Na polecenie prokuratury jeszcze w tym tygodniu wykonana została sekcja zwłok ofiary. Zgodnie z jej wynikami miało dojść do gwałtownej śmierci 19-latki, w wyniku uduszenia. Podejrzany o morderstwo jest 17-latek, który został aresztowany w poniedziałek wieczorem. Przebywa w areszcie. Wstępne informacje wskazują na to, że nastolatek znał ofiarę. Prowadzone jest dalsze śledztwo.

Google News
Obserwuj citybuzz logo w Google logo News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Monika Koba

  Dodaj komentarz

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

   Sponsorowane

   Bolesny finał igraszek. 36-latek trafił na SOR z potrójnym “złamaniem” członka

   Życie Kubackich zmieniło się po wyjściu Marty ze szpitala. Tak teraz wygląda