w

Sanepid pilnie poszukuje pasażerów tego pociągu! Jechałeś nim? Zgłoś się!

Niestety, ale liczba zakażeń koronawirusem w Polsce ponownie rośnie. Rośnie też liczba osób poszukiwanych przez sanepid. Dlaczego? Otóż np. z tego powodu, iż pociągiem relacji Gdynia – Szczecin, miała jechać osoba zakażona. Powiatowa Stacja Epidemiologiczna w Policach pilnie poszukuje innych pasażerów, którzy mieli okazję przemieszczać się tym środkiem transportu.

Sponsorowane

Komunikat

Sanepid w Policach, w województwie zachodniopomorskim, zamieścił na swojej stronie internetowej ważny apel. Prosi w nim o zgłoszenie się osób, które w ostatnim czasie podróżowały pociągiem PKP Intercity na trasie Gdynia-Szczecin.

Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Policach informuje, iż w dniu 18.07.2021 r. o godz. 12:44 podróżowała pociągiem PKP Intercity IC18105 relacji Gdynia Główna – Szczecin Główny, klasa 2, wagon 16bp, przedział z miejscami 51 – 57, osoba z pozytywnym wynikiem testu w kierunku SARS-CoV-2.

Prosimy o kontaktowanie się do dnia 28.07.2021 r.

Wikimedia
Sponsorowane

Osoby, które podróżowały pociągiem i które zajmowały miejsca we wskazanym przedziale, proszone są o kontakt z Powiatową Stacją Sanitarno-Epidemiologiczną w Policach pod numerem tel. 887 437 305.

Zgodnie z informacjami przekazywanymi przez Ministerstwo Zdrowia, liczba zakażeń koronawirusem w Polsce rośnie z tygodnia na tydzień. Wczoraj, 22 lipca osób zakażonych miało być 126, natomiast śmierć w wyniku COVID poniosło 9. Dla porównania przed tygodniem było to 105 zakażeń. Sam minister zdrowia, Adam Niedzielski przewiduje nadejście kolejnej, czwartej już fali wirusa. Kulminacja ma nastąpić pod koniec sierpnia / w połowie września.

Google News
Obserwuj citybuzz logo w Google logo News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Aleksandra Gwóźdź

  Dodaj komentarz

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

   Sponsorowane

   Sąsiadka o 4 rano jęczy, krzyczy i wzdycha. Nie wytrzymał, wrzucił jej liścik

   “Jadłem obiad 200 m od plaży, wyszedłem zadowolony”. Pochwalił się paragonem