w

Trwają poszukiwania Wiktorka. Chłopca uprowadziła nastoletnia matka

Zaginął Wiktor z Krakowa. Sprawa sięga 2021 roku, lada moment od tego wydarzenia miną dwa lata. Chłopiec miał zaledwie siedem tygodni, kiedy nastoletnia matka wzięła go na ręce i uciekła z nim z ośrodka agroturystycznego w miejscowości Owieczka w województwie małopolskim. Dziecka wciąż nie odnaleziono, a jego los jest nieznany… Z kolei matka znalazła się. Policjanci z Krakowa proszą o pomoc w sprawie maleństwa.

Sponsorowane

Zaginął Wiktor z Krakowa

Było dokładnie 28 czerwca 2021 roku. Mający zaledwie siedem tygodni Wiktor Matejko, wraz ze swoją matką przebywał w domu wczasowo – agroturystycznym w miejscowości Owieczka. Było popołudnie, około godziny 15:10. To właśnie wtedy nastolatka wzięła dziecko na ręce i udała się w nieznanym kierunku. Wyszła z domu tak jak stała, niczego ze sobą nie zabierając. Pozostawiła na miejscu dowód osobisty, wózek synka, swoje ubrania, jak również wszystkie rzeczy niezbędne do pielęgnacji niemowlaka.

Policjantom udało się odnaleźć młodą matkę. Niestety była sama. Los 2-letniego dziś Wiktora wciąż pozostaje niejasny. Wiadomo, że zgodnie z decyzją sądy chłopiec miał zostać umieszczony w placówce opiekuńczo-wychowawczej. Śledczy podejrzewają, że może być ukrywany przez rodzinę lub znajomych matki.

Materiał policyjny
Sponsorowane

Dziś Wiktor miałby już 2 lata

Niestety, nieznany jest los chłopca. To że może przebywać, być ukrywany przez rodzinę czy przyjaciół nastolatki, to jedynie przypuszczenia. Istnieje również możliwość, że chłopiec nie żyje… Najwidoczniej młoda matka nie chciała go oddać. Do tej pory nie wyznała, co zrobiła z Wiktorem. Krakowscy policjanci proszą o pomoc każdą osobę, która wie coś na temat tej sprawy i może pomóc w ustaleniu miejsca pobytu dziecka.

Prosimy wszystkie osoby, które mogłyby udzielić informacji na temat miejsca pobytu dziecka o jej przekazanie bezpośrednio do dyżurnego Komisariatu V Policji w Krakowie pod numerem telefonu 47-83-52-916 lub 112.

Google News
Obserwuj citybuzz logo w Google logo News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Michał Czaroń

  Dodaj komentarz

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

   Sponsorowane

   Tortury i brutalne morderstwo 19-latki i jej koleżanek. Ujawniono ostatnie sms-y

   Chłopiec urodził się z 2 członkami. Lekarze podjął decyzję o usunięciu większego