w

15-latek przepadł bez śladu. “Synu, jeśli to czytasz, błagam, daj jakikolwiek znak”

Zaginął 15-letni Seweryn z Gdańska. Nastolatek wyszedł z domu 19 maja w piątek i do dnia dzisiejszego ani nie wrócił, ani nie dał znaku życia. Jego los pozostaje nieznany. Zrozpaczona matka błaga o pomoc każdego, kto cokolwiek wie na temat jej syna. Kobieta zwróciła się z dramatycznym apelem, który opublikowano w mediach społecznościowych.

Sponsorowane

“Synu, jeśli to czytasz, błagam, daj jakikolwiek znak życia”

15-letni Seweryn Wydrzyński wyszedł ze swojego domu, które mieście się w gdańskiej dzielnicy Nowy Port. Był to piątek, 19 maja 2023 roku, około godziny 7 rano. Chłopak miał pójść do szkoły. Ale jak wiadomo, nie dotarł na miejsce. Od tego dnia nie dał żadnego znaku życia. Co się z nim stało? W sieci pojawił się apel matki nastolatka.

Synu, jeśli to czytasz błagam daj jakikolwiek znak życia…
Każdy problem możemy pokonać razem.
Wiesz, że możesz na mnie zawsze liczyć.
Jesteś moim życiem, kochamy Cię ponad wszystko i bardzo się o Ciebie martwimy.
Kocham Cię synku ❤️

Zaginął 15-letni Seweryn

Sponsorowane

Pod apelem matki zamieszczono również rysopis Seweryna. Wynika z niego, że chłopak ma około 185 cm wzrostu, ciemne blond, lekko kręcone włosy, oczy koloru piwnego i szczupłej budowy ciało. W dniu zaginięcia ubrany był w zieloną koszulkę marki Lacoste, szarą, rozpinaną bluzę z kapturem, granatowe spodnie jeansy oraz czarne klapki marki Adidas. Miał też przy niebieski plecak szkolny. Kiedy wychodził z domu nie zabrał ani telefonu komórkowego, ani dokumentów. Co więcej, rodzina informuje, że Seweryn nie sprawiał wcześniej żadnych problemów wychowawczych, więc mało prawdopodobne, aby uciekł z domu.

Bliscy proszą o pomoc w odnalezieniu zaginionego 15-latka. Jeśli ktokolwiek go widział, albo posiada jakiekolwiek informacje na temat nastolatka, proszony jest o niezwłoczny kontakt z najbliższą jednostką policji lub pod numerem alarmowym 112.

Google News
Obserwuj citybuzz logo w Google logo News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Michał Czaroń

  Dodaj komentarz

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

   Sponsorowane

   Nietypowe zakończenie “Wiadomości” na TVP. W ostatniej chwili takie oświadczenie

   3-miesięczny Remik przeszedł podobne piekło co Kamil. Poparzony z połamanymi nóżkami