w

Ciałko skatowanej 8-latki leżało w wannie. Zrozpaczona matka oskarża ojca

Tragedia, która wydarzyła się w Stanach Zjednoczony nie powinna mieć miejsca. Autumn Hallow z Minnesoty cierpiała już kilka miesięcy przed śmiercią… Była jeszcze dzieckiem. Trudno uwierzyć, ale to macocha wraz z ojcem zamordowali 8-latkę. Jej biologiczna matka, która wraz z byłym mężem dzieliła prawo do opieki nad Autumn, wielokrotnie prosiła policję i służby specjalne o pomoc, zgłaszając, że były partner utrudnia jej kontakty z córką.

Sponsorowane

Zamordowali 8-latkę

Oprawcy dziewczynki częściowo przyznali się do winy. Jednak dopiero we wrześniu mają usłyszeć wyrok – przypomnijmy, że do tej okropnej zbrodni doszło w sierpniu 2020 roku. 31-letni Brett Jason Hallow – ojciec, jak i 29-letnia Sarah Kay Hallow – macocha, zostali oskarżeni o zabójstwo oraz znęcanie się nad Autumn Hallow, co bezpośrednio doprowadziło do śmierci. Każdemu z nich grozi kara nawet 40 lat pozbawienia wolności.

Facebook

Dlaczego opiekunowie zamordowali dziewczynkę?

Sponsorowane

Kelsey Kruse po rozwodzie dzieliła się opieką nad córką wraz z byłym mężem, bo tak zadecydował sąd. Jednak Brett utrudniał biologicznej matce kontakty. Zdarzało się, że kobieta przez kilka miesięcy nie widziała córki. Oczywiście Kelsey nie pozostawała obojętna. Wielokrotnie zawiadamiała władzę, prosząc o pomoc. Zgłaszała również policji, że w domu byłego partnera źle się dzieje.

Facebook

Co więcej, służby były także alarmowane przez sąsiadów rodziny. Z domu wiele razy dało się słyszeć przerażające krzyki i płacz dzieci. Dlaczego nikt nie pomógł bezbronnej 8-latce? Czy doszło do zaniedbań ze strony władzy? Niestety, ale wiele na to wskazuje.

Ciało Autumn znaleziono w wannie

Matka dziewczynki w czerwcu 2020 roku zatelefonowała na policję, zgłaszając, że ostatni raz widziała córkę w styczniu. 13 sierpnia 2020 roku funkcjonariusze znaleźli ciało Autumn. To opiekunowie wezwali policję. Twierdzili, że dziewczynka nie wykazuje żadnych reakcji i leży nieprzytomna w łazience. Od razu było wiadome, że 8-latka nie żyje. Zmarła już kilka dni, przed przyjazdem funkcjonariuszy. Ciało dziewczynki leżało w wannie z twarzą zwróconą do dołu…

Facebook

Na jej ciele znaleziono liczne obrażenia – rany kłute na głowie, krwawienie z jamy brzusznej, uraz mózgu, a także liczne siniaki i zadrapania.

Sponsorowane

Początkowo Brett i Sarah wypierali się, jakoby to oni popełnili zabójstwo. Jednak na rozprawie ws. przyznania się do winy, zapłakana macocha wyznała, że wraz z partnerem skatowali Autumn w łazience, w której była przetrzymywana kilka dni przed śmiercią. 8-latka była też głodzona przez swoich oprawców. Nie mieści się w głowie, że takie piekło można zgotować własnemu dziecku…

Materiały policyjne

Zamordowali 8-latkę. Przestępcy mają zostać skazani we wrześniu

Kelsey Kruse wytoczyła wielomilionowy pozew przeciwko służbom ochrony dzieci w hrabstwie Sherburne i wydziałowi policji w Elk River. Matka zmarłej dziewczynki twierdzi, że obie instytucje zawiodły i nie zrobiły wystarczająco, by ochronić jej córkę. Niewątpliwie, kobieta ma rację. Z niecierpliwością czekamy na decyzję sądu.

Google News
Obserwuj citybuzz logo w Google logo News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Diana Mołek

Pasjonatka podróżowania, nałogowa internautka i zakochana w kotach

  Dodaj komentarz

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

   Sponsorowane

   UFO na Polską! Na filmie wyraźnie widać spodek. Czy możliwe, że jest autentyczne?

   Zachowanie Beaty Kozidrak na ściance zdenerwowało jej córkę: “MAMO!”