w

Przerażające szczegóły z oględzin zwłok Anastazji. „Odciął palec na każdej dłoni”

Zabójstwo Anastazji na greckiej wyspie Kos wstrząsnęła zarówno Polakami, jak i lokalnymi mieszkańcami. W sprawie zatrzymany został 32-letni obywatel Bangladeszu. Postawiono mu zarzut morderstwa, jak również gwałtu na 27-latce. Emerytowany funkcjonariusz greckiej policji ujawnia dramatyczne szczegóły zbrodni.

Sponsorowane

Zabójstwo 27-letniej Anastazji

Portal Greek City Times na bieżąco przedstawia informacje dotyczące zabójstwa Polki. Serwis publikując najnowsze wiadomości powołuje się na program telewizyjny “Światło w tunelu”, gdzie głos w sprawie zabrał emerytowany oficer policji, Yiannis Katsiamakas. Zdaniem funkcjonariusza zabójca chciał “wyeliminować swoje ślady na martwej kobiecie i utrudnić służbom identyfikację ciała”.

Odciął jej palec na każdej dłoni. To szokujące – powiedział policjant.

Szczegóły zbrodni

Sponsorowane

W greckiej telewizji Yiannis Katsiamakas podzielił się drastycznymi szczegółami z oględzin zwłok 27-letniej Anastazji. Emerytowany policjant powiedział, że dziewczynie odcięto palce.

Upewnił się, że usunął wszystkie dane i informacje ze swojego telefonu komórkowego. Z odzyskiwania danych przeprowadzonego w laboratoriach kryminalistycznych wynika, że szukał w Google, jak usunąć ślady ze zwłok.

32-letni Salahuddin S. wciąż składa sprzeczne zeznania. Nie przyznaje się ani do zarzutu porwania Anastazji, ani do zabójstwa, ani do gwałtu. W ostatnich dniach policja odnalazła ważny dowód w sprawie – kartę SIM z telefonu Polki. Dzięki niej udało się prześledzić ruchy sprawcy i ofiary. Adwokat oskarżonego zrezygnował z jego bronienia i złożył kondolencje rodzinie zmarłej.

Przypomnimy tylko, że Anastazja zaginęła 12 czerwca, na greckiej wyspie Kos, gdzie mieszkała wraz ze swoim chłopakiem. Po tygodniu poszukiwań odnaleziono jej zwłoki. Znajdowały się nieopodal domu podejrzanego i oskarżonego w tej sprawie. Policja nie wyklucza, że mógł on mieć wspólnika. 27-latka przed śmiercią była w jego domu. Co więcej, w mieszkaniu znaleziono również zakrwawioną koszulkę i ślady DNA Polki. Wiele wskazuje na to, że 32-latek chciał uciec z kraju – znaleziono bilet lotniczy do Włoch.

Google News
Obserwuj citybuzz logo w Google logo News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Darek Kud

Student, pasjonat fotografii i mieszkaniec Rzeszowa od kiedy pamięta ;) Interesuje się życiem miasta a szczególnie jego rozwojem i inwestycjami.

  Dodaj komentarz

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

   Sponsorowane

   Zamówił smażoną rybę z frytkami nad morzem. Cena na paragonie nim wstrząsnęła

   34-latka utonęła w morzu ratując syna. 10-latek widział śmierć matki