w

12-latka zamordowana w drodze do domu. Śledczy ujawnili – sprawcami są dzieci!

W minioną niedzielę zakończyły się poszukiwania 12-letniej Luise z miasta Freudenberg w Nadrenii Północnej-Westfalii. Niestety, miały one tragiczny finał. Nastolatka zaginęła zaledwie dzień wcześniej, 11 marca w sobotę. Wracała do domu od przyjaciółki, jednak na miejsce nie dotarła. Zaniepokojeni rodzice zawiadomili policję. Rozpoczęły się gorączkowe poszukiwania. Następnego dnia znaleziono ciało 12-latki. Zginęła w wyniku licznych ciosów zadanych nożem. Śledczy złapali zabójców. Ustalenia są zatrważające. “Po ponad 40 latach służby ta sprawa pozostawia mnie bez słowa” — powiedział wiceszef miejscowej policji.

Sponsorowane

Zaginięcie 12-letniej Luise

Nastolatka sobotnie popołudnie spędzała u przyjaciółki. Wieczorem wyszła od niej i kierowała się do swojego domu. Do pokonania miała odcinek mierzący 3 kilometry, prowadzący przez zaleziony teren. Niestety, do domu nie dotarła. Zaniepokojeni rodzice zgłosili zaginięcie. Policja wszczęła intensywne poszukiwania. Liczyła się każda minuta. W niedzielę około godziny 12:30 policyjny treser psów znalazł ciało nastolatki. Znajdowało się na nasypie, w pobliżu dawnego dworca kolejowego. Funkcjonariuszy od razu zastanowił fakt, że miejsce zbrodni było oddalone od trasy, która prowadził do domu Luise, o około 2 km w linii prostej od domu przyjaciółki.

Zabójstwo nastolatki

Śledczy w poniedziałek przekazali do informacji publicznej, że 12-latka została zamordowana. Bardzo szybko udało się wpaść na trop potencjalnych sprawców. Niemiecki Bild donosi, że policja przesłuchała nastolatków, którzy są mniej więcej w podobnym wieku do ofiary. Dziennikarze gazety ustalili, że w sprawę może być uwikłany jeden lub więcej nieletnich sprawców. Na miejscu zdarzenia znaleziono również przedmiot, który mógł należeć do podejrzanego. Wczoraj, tj. we wtorek 14 marca śledczy zorganizowali konferencję prasową. Ustalenia są przerażające.

Sponsorowane

To szokujące wydarzenie i szczególny przypadek. Luise padła ofiarą brutalnego przestępstwa. Sekcja zwłok odbyła się w szpitalu uniwersyteckim w Moguncji. Jej wyniki wskazują, że dziecko wykrwawiło się na śmierć z powodu licznych ran zadanych nożem — poinformował prokurator generalny Mario Mannweiler.

View post on imgur.com

Prokurator przekazał również, że za zabójstwem 12-latki stoją dwie dziewczynki.

Wywodzą się z kręgu znajomych ofiary i nie poniosą odpowiedzialności karnej. Mają 12 i 13 lat — przekazał prokurator Mario Mannweiler.

Póki co nie udało się jeszcze znaleźć narzędzia zbrodni. Niemieckie media informują, że nastolatki przyznały się do popełnienia przestępstwa.

Po ponad 40 latach służby ta sprawa pozostawia mnie bez słowa. Obecnie nie szukamy innych podejrzanych. Nadal szukamy dodatkowych dowodów w okolicy — powiedział Jürgen Süs, wiceszef Komendy Głównej Policji w Koblencji.

View post on imgur.com

Sponsorowane
Google News
Obserwuj citybuzz logo w Google logo News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Aleksandra Gwóźdź

15 komentarze

 1. Wczoraj o tym w radio słyszałem.
  Masakra!!! Co się dzieje z tą młodzieżą!!! Najgorsze jest to że zasztyletowaly tą dziewczynkę dwie inne dwunastolatki!!!
  Aż włos się jezy od takich wiadomości.
  Współczucia dla rodziców.

 2. Bez stresowe wychowanie kurwa ludzie kto jest temu winny ? Rodzice tylko i wyłącznie !! Przemoc w szkole nauczyciele którzy nic nie mogą zrobić bo za chwilę jakiś zjebaby rodzic przybiegnie z pretensjami że jego święte dziecko jest szykanowane w szkole . Za zabójstwo jedyną kara powinna być śmierć . Ale za chwilę jacyś obrońcy praw człowieka przybiegną z pretenshani że nie wolno zabijać bo ów morderca ma “jakieś tam prawa” !! A jakie prawa miała jego ofiara? To już nie ważne bo nie żyje. Ludzie co się porobiło z tym światem ….. oko za oko ząb za ząb tak powinno być ukradłeś i Ci to udowodniono ipierdoloć łapę zabiłeś- śmierć za gwałt żelazo w dupe i od razu byśmy mieli mniej przestępst…. ale to tylko moje zdanie 😁

 3. Udostępniajcie więcej takich materiałów, niech dzieci się uczą jak zabijać. To chyba nie w Polsce było, ja Was rozumiem że o odsłonę chodzi ale pewnie ten co to udostępnia to wielki katolik i krzyżem w kościele leży.

 4. Nie nazywajcie tych wyrostków dziećmi, to potwory które powinno się zutylizować. Za śmierć jest tylko jedna kara śmierć. A morderca do końca życia powinien oglądać się za siebie że strachu przed karą.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

  Sponsorowane

  12-latka przepadła bez śladu, gdy wracała od przyjaciółki. Tragiczny finał

  Gwiazda porno spodziewa się dziewiątego dziecka! Ale nie to zszokowało jej fanów