w

Zabito dwóch chłopców w wieku 3 i 5 lat. Policja podejrzewa matkę!

Dzisiaj o godzinie 9:30 policja otrzymała informację o śmierci dwóch chłopców w wieku 3 i 5 lat. Ich ciała znaleziono w mieszkaniu, w miejscowości Turzany w gminie Inowrocław. Reporter RMF FM ustalił, że dzieci miały rany kłute.

Sponsorowane

Jak podają funkcjonariusze, również 37-letnia matka dzieci odniosła obrażenia. Jej rany wskazują na wykorzystanie noża, a policja nie wyklucza próby tzw. “rozszerzonego samobójstwa”. Obecnie matka znajduje się w szpitalu.

Wyjaśniamy okoliczności śmierci dwójki dzieci w wieku 3 i 5 lat. Śledztwo prowadzi policja pod ścisłym nadzorem inowrocławskiej prokuratury. W mieszkaniu w miejscowości Turzany w gminie Inowrocław ujawniono zwłoki dzieci. Śmierć potwierdził lekarz. Oględziny i rany na ich ciele wskazują na możliwość przyczynienia się kogoś do ich zgonu. Rany mogły przyczynić się do ich śmierci.

– informuje rzecznik prasowa inowrocławskiej policji Izabella Drobniecka.

Zgodnie z ustaleniami PAP, 48-letni mąż kobiety, nie znajdował się w mieszkaniu w momencie śmierci dzieci. Gdy wrócił do domu, odnalazł ciała swoich dzieci i ranną żonę. Powiadomił policję. Na miejscu pracują policjanci wraz z prokuratorem. 

Sponsorowane
Google News
Obserwuj citybuzz logo w Google logo News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Darek Kud

Student, pasjonat fotografii i mieszkaniec Rzeszowa od kiedy pamięta ;) Interesuje się życiem miasta a szczególnie jego rozwojem i inwestycjami.

  Dodaj komentarz

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

   Sponsorowane

   Luzowanie obostrzeń nie wchodzi w grę? Naukowcy przewidują, że w marcu może nas czekać katastrofa

   Policja i sanepid przegrywają sprawy w sądach. Mandaty za brak maseczki były niesłuszne