w

Zabiła i poćwiartowała 5-letniego synka. Następnie ugotowała i zjadła jego głowę

Nie sposób wyobrazić sobie masakry, która rozegrała się w domu 5-latka. Wujek chłopca znalazł w wiaderkach kawałki małego, dziecięcego ciała. Były poćwiartowane za pomocą maczety. Kiedy zbrodnia matki wyszła na jaw, nie to okazało się najgorsze. Kobieta zrobiła coś, co odraża jeszcze bardziej.

Sponsorowane

Zabiła, poćwiartowała i zjadła

Tragedia rozegrała się na innym kontynencie, w Omanie. Z relacji policji wynika, że 29-letnia Hanaa Mohamed Hassan miała zamordować 5-letniego synka, Youssefa za pomocą maczety. Następnie poćwiartować jego ciało, odrąbać głowę, ugotować, a na samym końcu zjeść… Na początku podejrzewano, że kobieta jest niepoczytalna. Jednak zdaniem biegłych była w pełni świadoma, kiedy dokonywała tych czynów. Odpowie więc za morderstwo z premedytacją.

Zbrodnia mrozi krew w żyłach. 29-latka, aby zabić synka uderzyła go trzykrotnie maczetą w głowę. Następnie zajęła się ćwiartowaniem jego małego ciałka. Wszystko po to, aby pozbyć się dowodów zbrodni. Do makabry doszło w łazience. Odrąbaną głowę, jak również inne fragmenty ciała ugotowała w kuchni, w garnkach, w gorącej wodzie. Jeszcze bardziej przeraża fakt, że niektóre z ugotowanych części zjadła. Resztę zapakowała.

Chciała zemścić się na mężu

Sponsorowane

Z relacji śledczych wynika, że Hanaa Mohamed Hassan w ten sposób chciała zemścić się na byłym mężu. Bowiem para rozstała się kilka lat wcześniej. 29-latka zabiła dziecko, aby uniemożliwić byłemu partnerowi i jego rodzinie dochodzenie praw względem syna. W chwili, gdy ją aresztowano, z kamienną twarzą powiedziała funkcjonariuszom, że zjadła część głowy 5-latka, ponieważ “chciała, żeby został z nią na zawsze”.

“Chciałam zemścić się na jego ojcu i być wolna. Jego ojciec cały czas przychodzi i próbuje go zabrać. Chciałam uwolnić jego i siebie”

Mój syn był tym, który utrzymywał mnie z nią w kontakcie. Widywałem go regularnie, przynosiłem mu ubrania i rzeczy, których potrzebował. Ostatnio była żona próbowała trzymać go ode mnie z dala i zasiać w jego sercu nienawiść do mnie, żeby do mnie nie przychodził. Próbowałem skontaktować się z jej rodziną, aby zobaczyć się z moim synem i upewnić się, że wszystko z nim w porządku — przekazał ojciec chłopca.

Google News
Obserwuj citybuzz logo w Google logo News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Wojciech Bartman

  Dodaj komentarz

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

   Sponsorowane

   Tak matka ubrała się na pierwszą komunię syna. Było jej widać prawie że wszystko!

   Miał tylko 3-latka. Gdy babcia przyszła go odwiedzić, zauważyła na ciele ślady