w

Tak matka ubrała się na pierwszą komunię syna. Było jej widać prawie że wszystko!

Pierwsza komunia święta to wyjątkowe wydarzenie zarówno dla dziecka, jak i jego rodziców. Mimo że maluch może nie do końca zdawać sobie sprawę z powagi sytuacji, to jego opiekunowie już powinni. Okazuje się, że niestety nie zawsze tak bywa. Idealnym tego przykładem jest pewna kobieta, która na komunię syna wybrała dość, jakby to ująć, odważny strój. Sukienka zdecydowanie bardziej nadawała się na… nocną imprezę w klubie.

Sponsorowane

Komunia na “bogato”

W ostatnim czasie panuje trend na wystawne komunie. Coraz więcej osób nie przejmuje się najważniejszym elementem tego wydarzenia, jakim powinno być przyjęcie po raz pierwszy eucharystii przez ich dziecko. Zamiast tego rodzice przykuwają największą uwagę do ubiory swoich pociech, makijażu, uczesania, czy bogatego przyjęcia komunijnego. jakby robili to wszystko na pokaz.

@rbcwedding

♬ original sound - RBC Wedding Party 360 Booth

Coraz więcej dziewczynek idzie do komunii w wieczorowym makijażu, sukience niczym na ślub, a do tego podjeżdża pod kościół czy restaurację w karocy… Prym w tym wiodą szczególnie brytyjscy i irlandzcy Romowie oraz Trawelerzy, czyli rdzenni mieszkańcy Irlandii.

Sponsorowane
@rbcwedding

♬ Disney-style fanfare-style BGM - harryfaoki

Szokujący strój matki dziecka pierwszokomunijnego

Okazuje się, że to nie zawsze dzieci są ubrane w sposób zaskakujący. Zdarza się to również rodzicom. Jedna z matek postanowiła założyć na komunię swojego syna dość odważną i można by powiedzieć, wyzywającą sukienkę. Zakrywała naprawdę niewiele. Nie dość, że była krótka, to do tego bardzo wydekoltowana. O makijaży już nie wspominając. Wyglądała, jakby wybierała się na wieczorną imprezę, a nie jakby szła do kościoła z dzieckiem… Czy według was to przesada?

@rbcwedding

♬ Mother - Sugarland

Google News
Obserwuj citybuzz logo w Google logo News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Nadia Nowak

  Dodaj komentarz

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

   Sponsorowane

   Zostawili 11-miesięczną córkę w nagrzanym aucie i poszli na mszę. Gdy wrócili, zamarli

   Zabiła i poćwiartowała 5-letniego synka. Następnie ugotowała i zjadła jego głowę