w

Zamordował 3 córeczki, żonę, a na koniec siebie. W liście pożegnalnym wyjawił powód

W tym domu od kilku dni panowała zupełna cisza. Nie było słychać żadnych oznak życia. Zupełnie, jakby rodzina składająca się z trzech córeczek, taty i mamy, gdzieś wyjechała. Prawda niestety okazała się o wiele bardziej brutalna. Pięć osób nie żyje. Zbrodni dokonał ojciec, który najpierw zabił dzieci i żonę, a na koniec odebrał sobie życie. Mężczyzna zostawił list pożegnalny, w którym wyjaśnił powód zbrodni.

Sponsorowane

Nie żyje pięcio osobowa rodzina

Do tragedii doszło w niemieckim mieście, Koenigs Wusterhausen w Brandenburgii. To w sobotę, 4 grudnia, w domu rodzinnym znaleziono ciała dzieci, męża i żony.

Widok, który rozpościerał się po otwarciu drzwi był zatrważający. Trzy ciała dziewczynek – 10-letniej Leni, 8-letniej Janni i 4-letniej Rubi. Dzieci leżały w swoich pokojach z ranami postrzałowymi. Ich mama, 40-letnia Linda zginęła podobnie. Mąż, a zarazem głowa rodziny, 40-letni Devid, również był martwy.

Sąsiedzi zadzwonili na policję. Byli zaniepokojeni tym, że od kilku dni nie widzieli ani małżeństwa, ani żadnej z dziewczynek, które często bawiły się w ogrodzie lub wychodziły na spacer z psem.

Sponsorowane

Przyczyna morderstwa

Rozpoczęło się śledztwo, mające wyjaśnić przyczyny zbrodni. Szybko udało się wykluczyć udział osób trzecich w morderstwie. Sprawcą mordu okazał się Devid. Dlaczego dopuścił się tak potwornego czynu na najbliższych osobach? Dlaczego?

Niemieckie media donoszą, że 40-latek zostawił list pożegnalny, w którym zdradził powód zbrodni.

Bałem się kary więzienia i odebrania dzieci przez opiekę społeczną – miał napisać 40-latek.

Mężczyzna wyznał, że sfałszował certyfikat szczepień swojej żony i obawiał się konsekwencji, które może za to ponieść. O oszustwie miał się dowiedzieć pracodawca kobiety, która była nauczycielką. Okazuje się, że doniesienia niemieckich mediów potwierdził prokurator prowadzący sprawę, Gernot Bantleon.

Devid R., nauczyciel w szkole zawodowej, sfałszował żonie świadectwo szczepienia. Mężczyzna zabił całą rodzinę z obawy przed więzieniem i ze strachu przed tym, że zostaną mu odebrane dzieci.

Sponsorowane

Jaka kara grozi w Niemczech za sfałszowanie certyfikatów szczepień?

Za sfałszowanie lub posługiwanie się sfałszowanym zaświadczeniem o szczepieniu grozi kara od grzywny do nawet roku więzienia. Prasa w swoich publikacjach wskazała, że mężczyźnie mogła grozić co najwyżej grzywna, uzależniona od dochodów. Z pewnością nie zostałyby mu odebrane dzieci.

Google News
Obserwuj citybuzz logo w Google logo News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Diana Mołek

Pasjonatka podróżowania, nałogowa internautka i zakochana w kotach

23 komentarzy

  1. Dla mnie to kompromitacja niemieckiego rządu, i to on jest odpowiedzialny za tą zbrodnie😡 Bzdurne ustawy i bzdurne opowieści o groźnej chorobie covid, która jest zwykłą grypą doprowadza ludzi do takich właśnie decyzji. Cała Ukraina zwaliła się do Polski i nikt nie wymagał od nich żadnych certyfikatów😠. Ludzie zacznijcie myśleć i przeciwstawiać się tej covidowej propagandzie😡😡😡

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

    Sponsorowane

    Najbardziej poszukiwana Polka uciekła hiszpańskiej policji tuż przed ekstradycją

    Hanna Gucwińska o ostatnich minutach życia ukochanego męża. “Umarł w trakcie…”