w ,

Dramatyczny wypadek na planie Mam Talent. 41-latek walczy o życie

Twitter

Na planie amerykańskiego Mam Talent doszło do poważnego wypadku. Kaskader Jonathan Goodwin miał uwolnić się w czasie pokazu z kaftanu bezpieczeństwa wisząc pomiędzy dwoma samochodami, kilkadziesiąt metrów nad ziemią. Niestety, ale sytuacja obrała zupełnie inny bieg, niż przewidział uczestnik. Doszło do tragedii, a Jonathan w stanie krytycznym trafił do szpitala.

Reklama | Dzięki nim czytasz za darmo
Twitter

Wypadek w Mam Talent

Do zdarzenia doszło w czasie kręcenia występu do amerykańskiego programu Mam Talent w Atlancie. Uczestnik, 41-letni Jonathan Goodwin, który jest kaskaderem miał wykonać bardzo niebezpieczny numer. W trakcie pokazu mężczyzna miał wyswobodzić się z kaftanu bezpieczeństwa. Ale nie wszystko poszło zgodnie z planem.

Na nagraniu widać dokładnie, co się stało. Sytuacja w pewnym momencie wymknęła się spod kontroli. Kaskader wisi na wysokości 70 metrów nad ziemią, pomiędzy dwoma samochodami. Nagle oba auta zostają spuszczone z linek podtrzymujących i mkną ku 41-latkowi. Ten w tym czasie ma uwolnić się z kaftanu i spaść na materac. Niestety, nie udało mu się wykonać tej czynności na czas. Został zmiażdżony przez auta, które po zderzeniu stanęły w płomieniach.

Reklama | Dzięki nim czytasz za darmo

Co więcej, kaskader miał upaść na materac, ale zamiast tego wylądował na ziemi. Tak, spadł z wysokości 70 metrów na asfalt, uderzając się w głowę. New York Post informuje, że kaskader natychmiast trafił do szpitala. W stanie krytycznym przeszedł operację. Na tem moment nie ma żadnych wiadomości na temat stanu jego zdrowia.

Wypadek był makabryczny. Wszystkie osoby znajdujące się na planie myślały, że mężczyzna nie żyje

Nasze myśli i modlitwy kierujemy do niego i jego rodziny. Czekamy na dalsze informacje na temat jego stanu — informuje rzecznik prasowy programu Mam Talent

Portal 11 Alive ustalił, że tragedia miała miesjce w czwartek wieczorem, na torze Atlanta Motor Speedway podczas próby do programu. Ponad dwa tygodnie temu Jonathan podzielił się na Twitterze zdjęciem z toru i napisał:

Jestem w Atlancie, przygotowując nowy numer kaskaderski. Jestem bardzo podekscytowany!

Twitter

Najbliższe dni okażą się kluczowe.

Reklama | Dzięki nim czytasz za darmo
Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Marek Banaś

    Dodaj komentarz

    Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

      Fatalny finał wycieczki. Nie żyje aż 11 uczniów, a 2 jest w stanie krytycznym

      Zabronili fotografowi zrobić sobie przerwę podczas wesela. Dał im niezłą nauczkę