w

Trzy porsche i cztery ofiary śmiertelne. Tragiczny wypadek na autostradzie

Wypadek trzech samochodów marki Porsche. Do tej tragicznego, a zarazem śmiertelnego zdarzenia doszło w minioną niedzielę, 26 marca, na autostradzie A3 w Niemczech. W kolizji zginęło czworo Holendrów. Wszystkie pojazdy miały holenderskie rejestracje.

Sponsorowane

Wypadek trzech samochodów porsche

Samochody zderzyły się ze sobą na autostradzie A3 w okolicach Kolonii w zachodniej części Niemiec. Holenderskie media informują, że w pewnym momencie jeden z kierowców porsche, 42-latek, stracił panowanie nad samochodem i wylądował w rowie. Poza nim w aucie znajdowała się jeszcze jedna osoba- 37-letnia żona. Na miejscu tragedii zatrzymał się kierujący innym porsche kierowca. Chciał bowiem udzielić pomocy ofiarom.

Facebook

Dosłownie chwilę później nadjechał trzeci samochód marki porsche. Jego kierowcą był 56-letni Holender, który również z niewiadomych przyczyn stracił panowanie nad pojazdem. W skutek tego uderzył w poszkodowanych z pierwszego wypadku, a także drugiego kierowcę, który udzielał im pomocy. Niestety, bilans jest tragiczny. Zginęły cztery osoby. W trzecim pojeździe znajdował się jeszcze pasażer, który jako jedyny ocalał. Odniósł jedynie lekkie obrażenia.

Sponsorowane

Facebook

Lokalne media domniemają, że Holendrzy prawdopodobnie podróżowali razem. Portal NOS, powołując się na źródła w niemieckiej policji, podaje, że przyczyną wypadku była prawdopodobnie nadmierna prędkość. Portal wskazuje też, że w trakcie zdarzenia panowały trudne warunki z powodu obfitych opadów deszczu.

Google News
Obserwuj citybuzz logo w Google logo News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Marek Banaś

Jeden komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

    Sponsorowane

    Gnębiony przez lata nauczyciel nie wytrzymał. W końcu puściły mu nerwy

    Wstrząsające nagranie z rekolekcji w Toruniu trafiło do sieci