w

Pożar tirów na drodze S8. Kierowca jednego z nich spłonął żywcem w kabinie

Na drodze ekspresowej S8 niedaleko Wieruszowa w województwie łódzkim doszło do potwornego wypadku drogowego. Zderzyły się dwie ciężarówki, które na skutek uderzenia stanęły w płomieniach. Nie żyje kierowca jednego z pojazdów.

Sponsorowane

Wypadek na S8

Do wypadku doszło w czwartek, 23 lutego około godziny 23:00. Dwa tiry zderzyły się ze sobą na 127 km drogi S8 niedaleko Wieruszowa, w kierunku Wrocławia. Na miejscu wybuchł pożar. Ogniem zajęły się oba pojazdy, doszczętnie spłonęły.

Portal tugazeta.pl donosi, że słup ognia było widać z odległości kilku kilometrów. Inni kierowcy wezwali na miejsce pogotowie, policję i straż pożarną, przyjechało aż siedem zastępów. Niestety, nie udało się uratować jednego z kierowców ciężarówki. Mężczyzna zginął na miejscu. Strażacy wydobyli zwęglone zwłoki z kabiny pojazdu. Drugi kierowca nie odniósł żadnych poważnych obrażeń.

Prokuratura wraz z policją bada okoliczności zdarzenia. Odcinek drogi S8, na którym doszło do śmiertelnego wypadku był nieprzejezdny do późnych godzin nocnych. Policja kierowała samochody na objazd drogą wojewódzką.

Sponsorowane
Google News
Obserwuj citybuzz logo w Google logo News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Aleksandra Gwóźdź

6 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

    Sponsorowane

    Ojciec Murańskiego w końcu przerwał milczenie. Podał prawdopodobną przyczynę śmierci syna

    Nie żyje 20-letni bohater programu Polsatu. “Wspominajcie mnie czasem”