w

Wyciekło nagranie z przywitania w areszcie zabójcy 11-letniego Sebastianka. Współwięźniowie dokładnie wiedzą, co zrobił…

Tomasz M. przyznał się już do uprowadzenia oraz zamordowania 11-letniego Sebastiana z Katowic. Zwyrodnialec usłyszał zarzuty. Wczoraj przewieziono go do aresztu śledczego w Mysłowicach. Do sieci wyciekło nagranie z momentu, w którym współwięźniowie “witają” 41-latka.

Sponsorowane

Współwięźniowie “witają” mordercę

Wczoraj do aresztu śledczego został przewieziony zwyrodnialec, który zabił 11-letniego Sebastianka z Katowic. 41-latek będzie tam czekał na kolejne czynności w tej wstrząsającej sprawie. Do sieci wyciekło nagranie z momentu, w którym współwięźniowie “witają” Tomasza M. Oczywiście nie jest niczym nowym, że oskarżeni o przestępstwa na tle seksualnym zwłaszcza na dzieciach nie mają łatwego życia w więzieniu. Współosadzeni doskonale wiedzą, czego dopuścił się optyk z Sosnowca. Dlatego możemy się tylko domyślać, jak będzie wyglądało jego oczekiwanie na proces w areszcie….

Mężczyzna już w czasie śledztwa przyznał się do wszystkich zarzucanych my czynów. Ponadto ze szczegółami opisał, co zrobił 11-latkowi. Trudno uwierzyć, że ktokolwiek jest zdolny do takiego okrucieństwa i działania z premedytacją. Miejmy nadzieję, że poniesie surowe konsekwencje swoich czynów.

Nagranie mrozi krew w żyłach, zobaczcie sami:

Sponsorowane

Okoliczności porwania 11-latka

Przypomnijmy tylko, że do porwania 11-letniego Sebastiana doszło 22 maja w Dąbrówce Małej w Katowicach. 41-latek uprowadził go z placu zabaw znajdującego się w pobliżu domu chłopca. Następnie wywiózł go do Sosnowca i tam zamordował. Mężczyzna już wcześniej miał problemy z prawem i podobnymi sprawami.

Google News
Obserwuj citybuzz logo w Google logo News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Aleksandra Gwóźdź

12 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

    Sponsorowane

    Przerażający wypadek pod Koszalinem. 25-latka potrąciła motorowerzystę. Była pijana!

    Tuż po epidemii ma wybuchnąć przerażająca wojna. Ujawniono przepowiednię sprzed 800 lat.