w

Ciało 13-latki i jej ojca znalezione pod lasem. Makabryczne ustalenia śledczych

Wschowa, ciała dwóch osób znalezione w samochodzie porzuconym w lesie. W sobotę 29 kwietnia przypadkowy przechodzeń dokonał tego przerażającego odkrycia. Nieoficjalnie mówi się, że zwłoki należały do ojca i jego 13-letniej córki. Śledczy nie wykluczają, że doszło do zabójstwa.

Sponsorowane

Wschowa ciała dwóch osób

Było sobotnie popołudnie, zegar wskazywał mniej więcej godzinę 14. Przypadkowy przechodzeń spacerujący po lesie zauważył zaparkowany przy polnej drodze samochód. Może i nie byłoby w tym nic nadzwyczajnego, gdyby nie fakt, że w środku znajdowały się dwie osoby. Szybko okazało się, że obie nie żyją. Sprawa niestety nadal jest bardzo tajemnicza, a policja nie zdradza zbyt wielu szczegółów. Z nieoficjalnych informacji przekazanych przez portal leszno24.pl dowiadujemy się, że ciała należały do ojca i jego 13-letniej córki. Śledczy nie wykluczają, że doszło do zabójstwa

Twitter

“Czekamy na pisemne wyniki sekcji zwłok, która została przeprowadzona w zakładzie Medycyny Sądowej w Poznaniu” – przekazał Łukasz Wojtasik, prokurator z Prokuratury Okręgowej w Zielonej Górze. 

Sponsorowane

Później, przynajmniej za kilkanaście dni będą znane wyniki badań próbek krwi obojga osób i materiału pobranego z ciał do badań histopatologicznych. Na dzisiaj mogę powiedzieć, że obie osoby zmarły śmiercią gwałtowną i że śledztwo zostało wszczęte z artykułu 148 kodeksu karnego, dotyczącego zabójstwa. 

Niestety, ale policja nie ujawnia więcej informacji. Oficjalnie wciąż nie wiadomo, kim są ofiary, gdzie mieszkały oraz jaka była przyczyna ich śmierci.

Google News
Obserwuj citybuzz logo w Google logo News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Aleksandra Gwóźdź

  Dodaj komentarz

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

   Sponsorowane

   Ból i cierpienie 8-letniego Kamila. Szpital przekazał niepokojące informacje

   Rodzice ukrywali ją przez 16 lat. Siostra Madeleine McCann wygląda jak jej sobowtór