w

Rodzice ukrywali ją przez 16 lat. Siostra Madeleine McCann wygląda jak jej sobowtór

Amelie oraz jej brat bliźniak, Sean McCann mieli niespełna 2-lata, kiedy zaginęła ich starsza siostrzyczka. Madeleine zniknęła z pokoju hotelowego w portugalskim kurorcie wakacyjnym, Praia da Luz. Od tego momentu oboje rodzice starali się chronić pozostałe dzieci przed ciekawskimi mediami. Od tego tajemniczego wydarzenia minęło 16 lat, a Amelie po raz pierwszy zabrała głos w sprawie zaginięcia siostry.

Sponsorowane

Sprawa zaginięcia Madeleine McCann

Od zaginięcia 3-latki minęło już 16 lat. Niestety, do tej pory nie wiadomo, co stało się z dziewczynką. Nie każdy jednak wie o tym, że miała ona dwójkę rodzeństwa. Mowa o bliźniakach, Amelie i Sean. Rodzice zadbali o to, aby chronić swoje potomstwo przed kamerami.

Jak doszło do zniknięcia małej Maddie? Tej feralnej nocy rodzice pozostawili śpiące dzieci w jednym z pokoi portugalskiego kurortu Praia da Luz. Sami wybrali się na kolację. Co jakiś czas naprzemian chodzili sprawdzać, czy maluchy aby na pewno śpią. Około godziny 22 matka spostrzegła, że Madeleine nie ma w łóżeczku. Przeszukano teren, ale nic to nie dało. Rodzice zawiadomili więc policję. Na początku śledczy traktowali zarówno Kate jak i Gerry’ego jako podejrzanych. Z braku jakichkolwiek dowodów policja umorzyła w końcu postępowanie śledcze. Natomiast rodzice nie przestali szukać swojej córeczki. Mimo starań do tej pory nie ustalono, jaki los spotkał 3-latkę.

Siostra Madeleine McCann

Sponsorowane

Zaginięcie 3-latki było ogromnym ciosem zarówno dla jej matki, jak i ojca. Jednak oboje musieli wziąć się w garść dla dwójki pozostałych dzieci. Wspólnie z najbliższą rodziną postanowili chronić bliźniaków przed mediami. Niewiele osób wie o tym, że w dniu zniknięcia Madeleine, razem z nią w pokoju byli również Amelie i Sean. Dzieci miały wówczas niespełna 2 lata.

Dopiero po upływie 16 lat od tragedii, Amelie postanowiła zabrać głos w sprawie zniknięcia swojej siostry. 18-latka pojawiła się niedawno na czuwaniu zorganizowanym ku pamięci Madeleine. Podziękowała wszystkim za przybycie. “Miło, że wszyscy są tu razem, ale to smutna okazja”.

Google News
Obserwuj citybuzz logo w Google logo News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Darek Kud

Student, pasjonat fotografii i mieszkaniec Rzeszowa od kiedy pamięta ;) Interesuje się życiem miasta a szczególnie jego rozwojem i inwestycjami.

  Dodaj komentarz

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

   Sponsorowane

   Ciało 13-latki i jej ojca znalezione pod lasem. Makabryczne ustalenia śledczych

   Marta Kubacka zamieściła nowy wpis na Instagramie. Pierwszy raz od wyjścia ze szpitala