w

51-latek uderza stojącego wielbłąda. Reakcja zwierzęcia doprowadza do śmierci

Nikt nie spodziewał się takiego obrotu spraw. Co niektórzy określiliby to pewnie, jako instant karmę. 51-letni obywatel Rosji uderzył w pysk wielbłąda, znajdującego się na ulicy, który miał niszczyć samochód. Zwierzak nie pozostał jednak bez reakcji. Poniesiony ból sprawił, że u wielbłąda zadziałał instynkt i stratował mężczyznę. Niestety, nie udało się go uratować.

Sponsorowane

Wielbłąd zabił 51-latka

Rosyjskie media donoszą, że do niecodziennego zdarzenia doszło w sobotę, 21 stycznia, we wsi Priozerka położonej w obwodzie omskim na Syberii. Skąd wzięły się w tym miejscu wielbłądy? Otóż miały zostać sprowadzone, jako zimowa atrakcja dla dzieci. Jedno ze zwierząt nieźle dawało w kość lokalnym mieszkańcom – niszczyło samochody. Nieposłusznemu wielbłądowi sprawiedliwość postanowił wymierzyć 51-latek.

W mediach krąży nagranie, na którym widać, jak Rosjanin uderza zwierzę w pysk. Wielbłąd w następstwie odsuwa się, ale mężczyzna ponownie się zbliża. Wtedy zostaje przewrócony.

Sponsorowane

Na miejsce wezwano karetkę pogotowia. Ranny mężczyzna trafił do szpitala, gdzie niestety zmarł w wyniku odniesionych obrażeń. Jeśli zaś chodzi o wielbłądy, został zastrzelony. “Przyjechał właściciel bazy, zatrudnił myśliwych i zastrzelili wielbłąda” — powiedział informator portalu ngs55.ru.

Google News
Obserwuj citybuzz logo w Google logo News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Wojciech Bartman

7 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

    Sponsorowane

    Pracuje od przeszło 70 lat. Taką emeryturę dostaje Teresa Lipowska

    Jackowski alarmuje szczególnie jedno miasto w Polsce. “To się zacznie już zaraz”