w

Jackowski alarmuje szczególnie jedno miasto w Polsce. “To się zacznie już zaraz”

Nowa przepowiednia Krzysztofa Jackowskiego po raz kolejny nie napawa zbyt dużym optymizmem. Zdążyliśmy się już przyzwyczaić do tego, że wizje jasnowidza w większości mówią nam o nadchodzących w przyszłości, strasznych wydarzeniach. Tym razem jest podobnie, mówi m.in. o tym, że widział barykady na ulicach jednego z większych miast.

Sponsorowane

Wróżbita rozmawiał z dziennikarzem Super Expressu. To właśnie tam zdradził, co w najbliższym czasie czeka Polaków. Na co powinniśmy się przygotować? Sytuacja polityczna według Jackowskiego nie wygląda za dobrze. Zgodnie z wizją, władzę może przejąć specjalna komisja.

Twitter

Barykady na ulicach

To Super Express poprosił jasnowidza o wróżbę, dotyczącą trwającego, 2023 roku. Największe zainteresowanie budzi to, co stanie się w naszym kraju. Z ust Jackowskiego padły słowa, że rok ten może nieść za sobą polityczne zawirowania. W wizji poczuł, że wybory się nie odbędą, a władzę przejmie Komisja Tymczasowa.

Sponsorowane

Dla nas nie będzie to miało żadnego znaczenia, kto wygra i jaka siła będzie rządzić. My będziemy mieli zupełnie inne kłopoty. Wcale nie jest takie pewne czy nasz kraj, poszczególne regiony zachowają w przyszłości suwerenność. Ja mówię coś, co nie ma sensu, ale proszę pamiętać, że dwa lata temu ja mówiąc wtedy o tym, że będzie wojna, też wtedy to nie miało sensu.

YouTube

Miasto Toruń strzeż się!

Co takiego wydarzy się w Toruniu? To właśnie na ulicach miasta w województwie kujawsko-pomorskim mają pojawić się liczne barykady.

Dla Torunia jaki to będzie rok kłótliwy. Rok wielkich kłótni. Tak mi się kojarzy. Ja to czuję, więc to od razu mówię. Ja boję się tego powiedzieć. To będzie rok kłótliwy i będzie barykada na ulicy. Barykady. Widzę zabarykadowane ulice. Widzę leżące rzeczy na ulicy, aby nie przejechać.

Twitter

Przepowiednia Jackowskiego sprzed kilku tygodniu mówiła z kolei o innym, dużym, polskim mieście – o Rzeszowie. “Mieszkańcy będą stamtąd uciekać”- powodem miałaby być eskalacja działań wojennych przez Putina.

Sponsorowane
Google News
Obserwuj citybuzz logo w Google logo News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Aleksandra Gwóźdź

27 komentarze