w

Wesela bez seniorów i w maseczkach. Nadchodzą nowe obostrzenia. Czy są konieczne?

Czy wesela będą się odbywać bez udziału seniorów a goście będą się bawić w maseczkach? To bardzo prawdopodobny scenariusz związany z restrykcjami, które planuje wdrożyć rząd jeszcze w tym tygodniu. Według wiceminister rozwoju, restrykcje miałyby wejść zaraz po ich ogłoszeniu.

Sponsorowane

Maseczki i brak seniorów – to nowa rzeczywistość weselna

Wszystko wskazuje na to, że wesela staną się jednym z głównych wydarzeń, w które celuje rząd ustanawiając nowe restrykcje. Informuje o tym dziennik “Rzeczpospolita powołując się na słowa Olgi Semieniuk.

Wiemy, że każda rodzina chciałaby w możliwie najszerszym gronie bawić się na weselach, ale jeżeli możemy ochronić życie i zdrowie babć i dziadków, wprowadzimy zakaz uczestnictwa w tego rodzaju imprezach dla seniorów. – tłumaczyła minister rozwoju.

Szczegóły są ustalane. Wiceminister rozwoju wskazuje, że nowe restrykcje są konsultowane z GIS i przedstawicielami branży ślubnej.

Sponsorowane

Mimo wszystko, wesela mają odbywać się w komfortowej atmosferze, nawet z wysoce prawdopodobnym obowiązkiem noszenia maseczek.

Nowe uprawnienia sklepów

Dodatkowo, na mocy nowych restrykcji i na bazie doświadczeń zdobytych orzez ostatnie tygodnie, sklepy mają zyskać uprawnienia, by móc odmówić obsługi klientom, którzy maseczek nie noszą.

Google News
Obserwuj citybuzz logo w Google logo News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Iza Sucha

  Dodaj komentarz

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

   Sponsorowane

   Posłowie zamierzają podnieść swoje pensje. Zgadzacie się na tyle?

   18 przedmiotów, które mają dodatkowe zastosowania