w ,

W pobliżu szkoły znaleziono szczątki małego dziecka. Minął rok i ciągle nie wiadomo kim jest

Władze Daleware ciągle nie są w stanie ustalić tożsamości małego dziecka, którego szczątki znaleziono rok temu, 13 września. Szczątki malucha wskazują, że była to dziewczynka jednak do tej pory nikt nie zgłosił zaginienia…

Sponsorowane

Funkcjonariusze zostali wezwani na boisko do baseball’a w pobliżu gimnazjum Smyrna. Szczątki dziecka zauważył jeden z przechodniów. Władze stanu Daleware bezskutecznie próbują ustalić kim była dziewczynka. Do tej pory udało się ustalić, że dziecko było białej rasy, najprawdopodobniej pochodzenia latynoskiego i w chwili śmierci była a wieku około 2-5 lat. Mogła cierpieć na przewlekłą chorobę.

Jesteśmy w posiadaniu dowodów, że w miejscu zbrodni lub w jej niedalekim sąsiedztwie wystąpił pożar. Właśnie dlatego w śledztwie pomagali nam strażacy.

– powiedział kpr. Brian M. Donner z Policji Smyrna

Nikt nie zgłosił zaginięcia

Departament Policji stanu Daleware przygotował fotografie, które przedstawiają twarz dziecka na podstawie informacji, które udało się zdobyć funkcjonariuszom. Niestety, nikt nie zgłaszał zaginięcia podobnego dziecka.

Sponsorowane

Nawiązaliśmy kontakt z wszystkimi placówkami policyjnymi w stanie i poza nim. Niestety, nie wpłynęło tam żadne zgłoszenie, które pasowałoby do naszego ryspoisu.

– kontynuuj kpr. Donner.

Mimo, że minął już rok, policja apeluje do społeczeństwa aby zgłaszali wszelkie możliwe poszlaki i informacje, które pomogłyby w ustaleniu tożsamości zmarłej dziewczynki.

Google News
Obserwuj citybuzz logo w Google logo News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Aleksandra Gwóźdź

  Dodaj komentarz

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

   Sponsorowane

   Szkoły zostaną zamknięte! Nieoficjalnie ustalono, że wróci edukacja zdalna

   W sklepach wracają godziny dla seniorów. Tylko oni będą mogli zrobić zakupy