w

Dostał uwagę na religii. Jednak to odpowiedź jego mamy wzbudziła w sieci emocje

Do mediów społecznościowych trafiła uwaga, jaką jeden z uczniów otrzymał od katechety. Jednak uwagę internautów przykuła odpowiedź mamy ucznia.

Sponsorowane

Wedle obowiązujących standardów każda uwaga, którą otrzyma uczeń w szkole, musi zostać podpisana przez jego opiekuna. Jednak ta mama nie ograniczyła się jedynie do zapoznania się z uwagą.

Uwaga na lekcji religii

Uwagi mają motywować ucznia do lepszego zachowania i zwrócić uwagę rodziców na postępy ich podopiecznego. Na profilu Cogdziekiedy Biała Podlaska udostępniono uwagę, którą jeden z uczniów otrzymał na lekcji religii. Brzmiała ona tak:

Aleksander nie reaguje na wskazówki nauczyciela. Ks. Katecheta

Sponsorowane

Mama chłopca postanowiła zareagować na nią w nietypowy sposób i odpowiedzieć na zarzuty katechety.

Ja nie mam takiego problemu, proszę sobie radzić we własnym zakresie. Mama – odpisała kobieta

Jej reakcja wzbudziła olbrzymie emocje internautów. Wielu komentujących uznało, że mama ucznia w ten sposób podważa kompetencje nauczyciela, a sam wpis jest nie na miejscu.

No niby fajnie, ale często rodzice usprawiedliwiają swoje źle wychowane dzieci, bo nie widzą, jak się naprawdę zachowują w szkole – zauważa jeden z nich.

Inni solidaryzują się z anonimową mamą.

Jaka uwaga taka odpowiedź, ksiądz powinien sprecyzować. Każdy z nas dzieci wychowuje po swojemu. Nie rozumiem, jak można pisać uwagę za nie słuchanie sugestii, co innego nie stosowanie się do poleceń nauczyciela czy utrudnianie w prowadzeniu zajęć. Osoby wypowiadające się negatywnie o mamie chłopca jak mniemam mają wzorowe dzieci – piszę jeden z komentujących zdarzenie internautów.

A Ty, co uważasz na temat uwagi i reakcji mamy?

Sponsorowane
Google News
Obserwuj citybuzz logo w Google logo News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Maks Kurcz

19 komentarze

  1. Mama tak samo głupia, jak jej dziecko. Wychowanie wynosi się z domu. Szkoła go nie uczy. Szkoła daje tylko wiedzę. To jak traktować, innych, jak się do nich zwracać uczymy się w domu od rodziny.