w

Horror w taksówce. Nagle zmienił kurs, wywiózł 15-latkę na odludzie i zgwałcił

Na komendę policji w Krakowie wpłynęło zgłoszenie, informujące o gwałcie. Z przekazanych informacji wynikało, że 40-letni taksówkarz zboczył z zamówionego kursu wioząc 15-latkę. Mężczyzna wywiózł ją na oddalony teren, a następnie wykorzystał seksualnie. Niestety, to już kolejne doniesienie w ostatnim czasie o napaści na tle seksualnym, do którego dochodzi w taxi zamawianej przez popularną aplikację.

Sponsorowane

21 lutego do Komisariatu Policji w Zielonkach zgłosiła się kobieta, informując, że kilka dni wcześniej jej 15-letnia córka za pomocą aplikacji w telefonie zamówiła po północy przejazd z centrum Krakowa do miejsca swojego zamieszkania. W trakcie kursu kierowca wywiózł dziewczynę na oddalony parking i wykorzystał ją seksualnie – poinformował w rozmowie z serwisem Faktem rzecznik prasowy małopolskiej policji, Sebastian Gleń.

Instagram

Taksówkarz z Krakowa zgwałcił 15-latkę

W sprawie wszczęto śledztwo. Funkcjonariuszom policji udało się ustalić, że podejrzanym jest mieszkaniec Wieliczki. Mężczyznę zatrzymano w miejscu jego zamieszkania i aresztowano. Prokuratura postawiła mu już zarzuty – wykorzystania bezradności małoletniej i doprowadzenia jej do poddania się tzw. innej czynności seksualnej, a następnie do obcowania płciowego (art. 198 kk). Sąd, na wniosek Prokuratury Rejonowej Kraków-Prądnik Biały, zadecydował o tymczasowym aresztowaniu mężczyzny na trzy miesiące. Podejrzanemu grozi do 8 lat więzienia.

Sponsorowane

Policja apeluje szczególnie do kobiet, o ostrożność i uwagę, jeśli chodzi o korzystanie z usług tego typu.

Google News
Obserwuj citybuzz logo w Google logo News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Olek Żak

42 komentarzy

    • Leszek Wie A skąd wiesz dlaczego sie znalazła w tej taksówce, .nie chodzi o wiek mogło to spodkac inna kobiete , nigdy nie osądzaj bez powodu ,tego gnoja jaj mu uciac

    • Leszek Wie ofiara nigdy nie jest winna.. 😓
      Naprawdę uważa Pan, że właśnie tego chciała? 😔 Zgadza się, o tej porze dziecko powinno być w domu,ale to nie zmienia faktu, że została skrzywdzona przez zwyrola.. Powiesić za jaja dziada 😒