w ,

Strażacy reanimowali koty wyciągnięte z pożaru. “Dla nas każde serce bije tak samo”

W niedzielę około godziny 17:00 Stanowisko Kierowania Komendanta Miejskiego w Gdyni otrzymało zgłoszenie o pożarze mieszkania przy ul. Morskiej. Na miejsce wysłano 5 zastępów straży pożarnej.

Sponsorowane

Kilkunastu mieszkańców widząc pożar zdążyło uciec z mieszkania i obserwowali akcję straży pożarnej sprzed bloku. Ratownicy wyposażeni w sprzęt ochrony układu oddechowego pobiegli do mieszkania, z którego wydobywał się dym aby przeszukać strefę zadymienia.

W pewnym momencie strażacy otrzymali sygnał od jednej z osób pod blokiem, że w środku mieszkania zostały jego 2 koty. Strażacy natychmiast zareagowali i wyciągnęli nieprzytomne zwierzaki. Koty przeniesiono do bezpiecznej strefy gdzie udzielno im niezbędnej pomocy.

kmpsp.gdynia.pl

“Dla strażaków każde serce bije tak samo”

Sponsorowane

“Wyniesione z mieszkania koty były nieprzytomne” – mówi młodszy kapitan Jakub Friedenberger, oficer prasowy Komendanta Miejskiego Państwowej Straży Pożarnej w Gdyni. Strażacy od razy przystąpili do akcji ratunkowej podając im tlen i wodę. “Oba koty udało się uratować, na miejscu zostały przekazane właścicielowi” – kontynuuje oficer prasowy.

kmpsp.gdynia.pl

Fotografie z akcji ratunkowej zwierząt strażacy opublikowali w na fanpage Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Gdyni. Album został podpisany: “DLA STRAŻAKÓW KAŻDE BIJE TAK SAMO”

W pożarze nikt nie został poszkodowany a źródło ognia zostało skutecznie zlikwidowane.

kmpsp.gdynia.pl
Google News
Obserwuj citybuzz logo w Google logo News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Michał Czaroń

  Dodaj komentarz

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

   Sponsorowane

   13 sytuacji, w których wkurzasz kelnera. To dość nieładne z Twojej strony

   Ma dopiero 18 lat i już walczy z guzem mózgu. Potrzeba 8 milionów złotych by ratować Julkę!